Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 963 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden 59 WB 74 oluyor yaşasa. 15 yaş var.

Bence vardır meyvesi.
Hımm, eyvAllah.

Rocks'tan çıkıp da böyle çoluk çocuğa babalık yapan bir adam olması çok ilginç. Acaba hep böyle bir karakterde miydi yoksa değişti mi, merak ettim. Gerçi köyüne olanlardan dolayı hep böyle olduğunu düşünmek de mantıklı gibi. O zaman Xebec'in yanında ne işi vardı? Yoksa Xebec gerçekten iyi biri mi? :gamyon:

Üye silindi 1004

Hımm, eyvAllah.

Rocks'tan çıkıp da böyle çoluk çocuğa babalık yapan bir adam olması çok ilginç. Acaba hep böyle bir karakterde miydi yoksa değişti mi, merak ettim. Gerçi köyüne olanlardan dolayı hep böyle olduğunu düşünmek de mantıklı gibi. O zaman Xebec'in yanında ne işi vardı? Yoksa Xebec gerçekten iyi biri mi? :gamyon:
Xebec manipülatif yaklaşmış olabilir Beyazsakal'a bir ihtimal. Sonuçta zor şartlarda bir başına büyümüş. Xebec biraz babacan ve sevgili dolu takıldıysa Beyazsakal'ı çat diye kafalamıştır.

Hımm, eyvAllah.

Eski bir fb vardı. Tayfadaşları hazineyi önemserken o aile istiyorum diyordu. Bıyıksızdı belki de Rocks'tan önceydi. Filler değilse tabi : ))

Xebec manipülatif yaklaşmış olabilir Beyazsakal'a bir ihtimal. Sonuçta zor şartlarda bir başına büyümüş. Xebec biraz babacan ve sevgili dolu takıldıysa Beyazsakal'ı çat diye kafalamıştır.
Olabilir. Belki de aradığı aileyi orada bulacağını düşünmüştür. Sonra fark etmiştir gerçek yüzlerini. Bir ihtimal.:bilmem:
Eski bir fb vardı. Tayfadaşları hazineyi önemserken o aile istiyorum diyordu. Bıyıksızdı belki de Rocks'tan önceydi. Filler değilse tabi : ))
Doğru, hatırladım. Rocks'ta bıyıklı mıydı acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık