Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 963: Samuray Olmak

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 17 8.5%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hala anlamıyorsun değil mi adamlar h.haki saldığından değil ortada büyük bir clash çarpışma olduğundan dolayı h.hakileri çarpışıyor kendileri salmıyorlar anlatamıyorum sanırım.
Kral haki bilenler bilinçli salarlar. İstemeden salmıyorlar. Senin dediğin gibi bir durum yok. Örnek katakuri vs luffy. Ayrıca cincao da luffynin haki bastığını görünce şaşırıyor. Mangayı düzgün okumayan sensin ben değilim. Uslübuna dikkat et. 34 yaşında kocaman adam var karşında.

Al sana delil. Sıradan bir tekme ile kral haki salınıyor. Trebol kral haki kullanabiliyor mu diye şaşırıyor. Bilinçli olarak basılan bir şey eğer basmayı biliyorsa. Bunun yanında kral haki basmadan da o efekt çıkabilir. Ama ben oden ve wbde kral haki basıldığını düşünüyorum. Çünkü koka basılmamış ne kılıca ne de bisentoya.

Son düzenleme:
Kral haki kullanıcıları bilinçli salarlar. İstemeden salmıyorlar. Senin dediğin gibi bir durum yok. Örnek katakuri vs luffy. Ayrıca cincao da luffynin haki bastığını görünce şaşırıyor. Mangayı düzgün okumayan sensin ben değilim. Uslübuna dikkat et. 34 yaşında kocaman adam var karşında.
H.haki kullanıcıları bilinçli olarak h.haki salabilirler bunda sıkıtı yok ki? İki tane h.haki kullanıcısı çarpıştığında oluyor he ileride h.haki saldırılara ekleyen biri çıkar orası ayrı b.haki bastığını görünce şaşırmıyor Luffy'nin h.haki sahibi olduğunu görüyor o çarpışmadan çünkü istem dışı salınıyor h.haki bir kendi isteğinle kullanmak var birde çarpışma sırasında bilinçsizce salınan var daha geçen güne kadar Luffy b.hakisini bile adam akıllı kontrol edemediğini öğreniyor gelmiş buraya bilinçli salınıyor diyorsun bizde biliyoruz bilinçli salınabilen bir şey olduğunu yaşın falan umrumda mı sence.

H.haki kullanıcıları bilinçli olarak h.haki salabilirler bunda sıkıtı yok ki? İki tane h.haki kullanıcısı çarpıştığında oluyor he ileride h.haki saldırılara ekleyen biri çıkar orası ayrı b.haki bastığını görünce şaşırmıyor Luffy'nin h.haki sahibi olduğunu görüyor o çarpışmadan çünkü istem dışı salınıyor h.haki bir kendi isteğinle kullanmak var birde çarpışma sırasında bilinçsizce salınan var daha geçen güne kadar Luffy b.hakisini bile adam akıllı kontrol edemediğini öğreniyor gelmiş buraya bilinçli salınıyor diyorsun bizde biliyoruz bilinçli salınabilen bir şey olduğunu yaşın falan umrumda mı sence.
Önceki yorumumu güncelledim bir daha oku. Uslubundan dolayı da şikayet edeceğim.

Chincao kral hakiye şaşırıyor zaten.

Hangi sebep ufacık bir çocuğun bu kadar kötü olmasına sebep olabilir, bilemedim. Çocuk sonuçta. Yılan bu yılan. :D Muhtemelen sebebini söyler bir ara.
İlla bir sebep veya amaç aramanıza gerek yok. Sadece yükselmek, iyi şartlara sahip olmak ve güçlenmek istiyor olabilir. Bunu da sinsice yapıyor sadece, güçlü doğmuş bir süper çocuk olmadığı için. Öyle fakirlik çekmiş, ezilmiş ve bu yüzden kendisinden iyi şartlarda olanlara karşı iyi hisler beslemeyen çok fazla çocuk vardır dünyada. Kimi bu hislerine tamamen kapılıp aç gözlülüğünün ve kindar hırsının yolunu takip eder.

Kral haki bilenler bilinçli salarlar. İstemeden salmıyorlar. Senin dediğin gibi bir durum yok. Örnek katakuri vs luffy. Ayrıca cincao da luffynin haki bastığını görünce şaşırıyor. Mangayı düzgün okumayan sensin ben değilim. Uslübuna dikkat et. 34 yaşında kocaman adam var karşında.

Al sana delil. Sıradan bir tekme ile kral haki salınıyor. Trebol kral haki kullanabiliyor mu diye şaşırıyor. Bilinçli olarak basılan bir şey eğer basmayı biliyorsa. Bunun yanında kral haki basmadan da o efekt çıkabilir. Ama ben oden ve wbde kral haki basıldığını düşünüyorum. Çünkü koka basılmamış ne kılıca ne de bisentoya.

Yav zaten aynı şeyi konuşuyoruz burada h.haki salınıyor ama bilinçli bir şekilde değil saldırılara eklenen bir şey değil bu efekten ben milyon tane bulurum Katakuri şimdi b.haki ile yaptığı saldırılar var normal kişilere bu kişilerde çöp kişiler bu çöp kişilere bile saldırılarında h.haki mi kullanıyor diyeceğiz. Misal Luffy Kaido karşısında bayılıyor ve gözlerini Kaido'ya dikmiş şekilde h.haki salıyor şimdi bu bilinçli mi sence?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık