Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 963: Samuray Olmak

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 17 8.5%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
luffy vs katakuri olayında bunlar kapışırken duvarlara hiçbir şey olmuyordu arada kata luffy-i duvarlara çarpınca o duvarlar yıkılıyordu ilk defa bir çarpışmada yeryüzü çatladı shanks vs wb olayında gemi bölünse ya da bm vs kaido adayı bölse anlarım sadece bulut fısss oden > yonkou net​
Kesin ip var...

Dostum sen mangayı okur musun? Aynısı Luffy ve Doflamingo dövüşürken de, Luffy ve Katakuri dövüşürken de oldu.

Doflamingo ve Katakuri > Yonkou net.

luffy vs katakuri olayında bunlar kapışırken duvarlara hiçbir şey olmuyordu arada kata luffy-i duvarlara çarpınca o duvarlar yıkılıyordu ilk defa bir çarpışmada yeryüzü çatladı shanks vs wb olayında gemi bölünse ya da bm vs kaido adayı bölse anlarım sadece bulut fısss oden > yonkou net​
Hocam ne yaptın ya:)

Üye silindi 1004

Ben de öyle düşünüyorum ama aksi durumda Garp ve Roger'ın Wb'den çok daha güçlü olduğu gibi bir sonuç ortaya çıkıyor. Rocks döneminde eziğin teki de olabilir.
Olabilir bu zaten. Bullet’ı Croco yenmiş mesela. İstediği kadar film olsun Oda evrene şu an bunu ekledi. Ezik adamlar sonradan çok güçlü olabilir. Bunun için Garp’la Roger’dan ölesiye dayak yemesi gerekmiş olabilir.

Olabilir bu zaten. Bullet’ı Croco yenmiş mesela. İstediği kadar film olsun Oda evrene şu an bunu ekledi. Ezik adamlar sonradan çok güçlü olabilir. Bunun için Garp’la Roger’dan ölesiye dayak yemesi gerekmiş olabilir.
Şöyle şeyler söyleme.Sonra kum - kun geliyor aldığı gazla virajı dönüyor baş edemiyoruz.Sonra da hurdaya çıkarıyor crocodile fanlığını. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık