Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 963: Samuray Olmak

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 17 8.5%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tümen komutanligina teklif edilen kişi şu an yonko, Teach. 3 tane adam da Xebecin tumeni idi ayrıca. Buradan gomulmesi mantıksız geldi bana.

Yonko her türlü daha güçlüdür Odenden ama ne bileyim.

"Kaido'ya ortaklık teklif etti ve Oden'i aradan çıkarmak için bir plan yaptılar. Wano'nun düştüğü gün bir şekilde Oden'i savaşmadan ele geçirdiler"
Hmm
Benim görüşüm, Wano'nun düştüğü gün Kaido ve Oden'in hiç karşılaşmadığı yönünde. Planı teklif eden Orochi'dir, Kaido da kabul etmiştir. Bu kadar basit.

:D

Tümen komutanligina teklif edilen kişi şu an yonko, Teach. 3 tane adam da Xebecin tumeni idi ayrıca. Buradan gomulmesi mantıksız geldi bana.

Yonko her türlü daha güçlüdür Odenden ama ne bileyim.
Tümen komutanlığından dolayı adamı gömmüyorum. Şu anki seviyesi henüz imparator olup olmadığı belli olmayan WB'nin tümen komutanlığı, o yüzden saniyesinde adamı arşa çıkarmayın diyorum sadece.:) Tümen komutanı olmuş olması elbette bir şeylere engel değil.

Tümen komutanlığından dolayı adamı gömmüyorum. Şu anki seviyesi henüz imparator olup olmadığı belli olmayan WB'nin tümen komutanlığı, o yüzden saniyesinde adamı arşa çıkarmayın diyorum sadece.:) Tümen komutanı olmuş olması elbette bir şeylere engel değil.
Kaido bu adamdan elbet güçlüdür. Kaido yenerse de "vay be Odeni ne abartmisiz" demez ki kimse. Odeni Kaido olayı ile gomeriz düşüncesi bile Odeni ne kadar üstte gördüğünü gösteriyor aslında :gamyon:

Ovdugunuz adam tümen komutanı olarak algiladim onu da. Tamamdır

Şu seride Kaido 3 kişi harici kimi yenerse yensin normaldir. Garp WB Roger harici.

Oda açıkça övdürmüş Oden'i WB'ye. Hem de beklemediğimiz seciyede. Sevelim ya da sevmeyelim Oda Oden'i en güçlülerden kabul edin diyor. Da.. Keşke bunu derken WB'yi kullanmasaydı.

Oden Kaido'ya birebir yenilmemiş olabilir. Kinemon Kaido ve Shogun işbirliğiyle iması yapmıştı sanki.

Oden den ahım şahım aura alamadım.Erken ergenliğe giren şımarık zengin veledleri gibi.Derseniz fakiri doyuruyor yetime bakıyor,wano zaten %70'i fakir memleket azıcık da olsa delikanlı olması normal.Asıl iş yasuie de.Yoksa ne adamları ''adam'' olurdu ne oden vizyon sahibi.Baya boş karakter şimdilik.Rogerın gemide adam olmuştur bu malum kitabeler ve daha fazla yeri gezmesi sebebiyle.Arkasını gizliden toplayan,geleceğin şogunu için alt yapıyı hazırlayan karakter sağlam.Oden değil.

Oda açıkça övdürmüş Oden'i WB'ye. Hem de beklemediğimiz seciyede. Sevelim ya da sevmeyelim Oda Oden'i en güçlülerden kabul edin diyor. Da.. Keşke bunu derken WB'yi kullanmasaydı.

Oden Kaido'ya birebir yenilmemiş olabilir. Kinemon Kaido ve Shogun işbirliğiyle iması yapmıştı sanki.
Orochi gördüğümüz kadarıyla pek güçlü değil zaten.

Şu Kin'emon'un, Oden'in öldürülüşünü anlattığı bölüm hangisiydi ya? Herkes yarım yamalak hatırlıyor. Doğrusuna bakalım bir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık