Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 962: Daimyo ve Uşakları

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    159
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Göz geçirdim mangayı okumadım zaten :D Teşekkürler bilgi için.Eğer öyleyse işler değişebilir.Gerçi Ashura da güçlenmiştir o arada :D Ashura 50 küsür yaşlarında falan o zaman :D
Ashura Kinemonun 20 yıl sonraki yaşı ile eşit. 56 oluyor herhalde

Oden de şu zamana göre 59 yaşında oluyor. Kaidonun da 55 60 olduğunu varsayarsak bu ikili birinin zirve birinin caylak zamani dovusmuyor. Yasitlar az çok

Kaido her türlü daha güçlü olur da ben Odenin Cracker-Smoothie ayarı olduğunu sanmıyorum

Bu ''Geriye Dönüşler'' iyi oldu. Bu adamların hiçbirini sevmezken şimdi herbirini seviyorum. Oden ise bambaşka bir yer kazandı gönlümde.

Merak ediyorum acaba bu 9 kın, 47 Ronin'in yaptığını yaparlar mı? Harikiri gelir mi yoksa sadece seinende mi görürdük böyle bir güzelliği?
Ashura denen korkak onigaşhimaya bile gitmemiş intikam için.Ne harakirisi.

MuzluYulafEzmesi

Ashura ve Oden'in dövüşünü çizmemesi gerçekten bardağı taşıran son damla oldu . Hakaretlerle kulaklarını çınlatma zamanı geldi :mad:

Ashura ile teke tek dövüşmüyor zaten. :D Oden vs Ashura ve adamları.
Sen ona Ashura vs Oden de.Adamlarından pek bir şey çıkmaz onun :D

Ashura Kinemonun 20 yıl sonraki yaşı ile eşit. 56 oluyor herhalde

Oden de şu zamana göre 59 yaşında oluyor. Kaidonun da 55 60 olduğunu varsayarsak bu ikili birinin zirve birinin caylak zamani dovusmuyor. Yasitlar az çok

Kaido her türlü daha güçlü olur da ben Odenin Cracker-Smoothie ayarı olduğunu sanmıyorum
Ashura dövüşünden 20 yıl sonra Kaido'yla dövüştüğünü bilmiyordum dediğim gibi.O zaman değişebilir nedense King Oden'den daha güçlü çıkacak gibi geliyor ama :D Ashura da yaşlıymış yalnız :D

Yıllar içinde adam falan toplamış ya da gemileri. Ayrıca bir ara bir bölümde, bu ve diğer ikilinin Kadio'ya daldığını gösteren siluet vardı. Sevmese yapmazdı. Tamam mı? Yapmazdı.
Yapmazdı
.
Millet intikam için,özgürlük için Kaidoya dalmaya giderken bu arkadan gitmeyin diye ağlıyordu.Korkağın teki.Wano tamamen boş beleşlerle dolu bir ülke.Eğer eski antik krallıkta da bu tip adamlar varsa hükümet katlederek çok iyi yapmış bunları.

Millet intikam için,özgürlük için Kaidoya dalmaya giderken bu arkadan gitmeyin diye ağlıyordu.Korkağın teki.Wano tamamen boş beleşlerle dolu bir ülke.Eğer eski antik krallıkta da bu tip adamlar varsa hükümet katlederek çok iyi yapmış bunları.
Adam delikanlı gibi savaşmış zamanında, gerçekten kazanma ihtimali olsa giderdi. Korkak olsa kaido wanoyu basınca sanırım kaçamıyacağım, savaş için hazırlanmam lazım demezdi. Korkak olsa adamı olurdu. Bakınız hawkings.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık