Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 958: Sözleşilen Liman

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sağ üst köşede Roger ile Crocus kapışıyor, aynı bizim tayfa bireylerinin Luffy'e dalması gibi, benzer. Tayfa reenkarnasyon olmuş bildiğin.

Hasırşapka korsanları buna izin vermes araya law girmiştir ayrıca luffy'nin şansı varken birşey olmamıştır orada fark ettiyseniz sadece bir kaç gemi parçası var bütün liman mahvolmuş olması lazımdı kaidoyla bigmom gelse bile kaçma oranları yüksek kid gelmiştir marco gelmiş olabilir yani ordan kaçtılar büyük ihtimal.

Gereğinden fazla rüzgar var, dalgalar birbirlerine zıt duruyorlar. Yani farklı yönlerden rüzgar esiyor. Savaş başlamış. Kimin savaşı bilmiyorum ama 2 h.haki kullanıcısı şu an savaşıyor. Yani Kaido, Linlin, Kid, Luffy 4 lüsünden en az 2 si birbirine girmiş durumda.

Gereğinden fazla rüzgar var, dalgalar birbirlerine zıt duruyorlar. Yani farklı yönlerden rüzgar esiyor. Savaş başlamış. Kimin savaşı bilmiyorum ama 2 h.haki kullanıcısı şu an savaşıyor. Yani Kaido, Linlin, Kid, Luffy 4 lüsünden en az 2 si birbirine girmiş durumda.
Gerçekler: Ulan şöyle şekilli şüküllü çizeyim de kuul dursun.

Şu ekibin içinde en karizma İnu... Tiplere bak ulan Oda... Kiku çok güzel bi kız. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık