Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 958: Sözleşilen Liman

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hain muhtemelen Zou ve Wano'dan yolu geçmiş biridir. Kaidou ile de bağlantısı vardır. Orochi de Kaidou tarafından bilgi alıyordur. Çünkü Jack, Zou'dan haber alıyor, Orochi ise Wano'da gerçekleşen olaylardan. Bu bir tesadüf olamaz. Bu nedenle de Inu yada Neko şüpheliler arasında yok. Kinemon, Momo, Kanjuro'yu da ihtimallerden çıkarıyorum. Bu da bize Law, Law'ın tayfasından biri veya Minklerden birini işaret ettiriyor. Ama kim?

Bölümde Roger kısmı nefense Oden muhabbeti yüzünden hiç hoşuma gitmedi.
Oden nedendir bilmiyorum çok sıktı beni ve hiç heyecan uyandırmıyor. Halbu ki One piece deki en ince ayrıntı bile beni heyecanlandırıyor.
İkinci kısımda dikkatimi çeken birşey oldu. Elemanlar limana varıyor ve kimseler gözükmüyor. Belki hainin kim olduğu farkedilmiştir ve bu hain limana sonradan varanlardan birisi olabilir. Bu yüzden de planı değiştirmiş olabilirler. Hain olma ihtimali en yüksek kişide Shinobu oluyor

Roger kısmı dışında başından sonuna kadar okuyucuyu geren bir bölüm olmuş. Atmosfer çok seksiydi. Bu wanoda ne oluyor ne bitiyor samimi söylüyorum arcın başından beri çok adapte değilim. Çok ilgimi de çekmiyor. Wano'lu Yıldırım Demirören'in planı veya içerideki adamı çok umurumda değil. Olayların bir an önce bağlanıp aksiyona geçilmesini istiyorum. Oda'nın Wano'nun kurtuluşunu nasıl bağlayacağını harbi çok merak ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık