Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 958: Sözleşilen Liman

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İngilizcen var belli ki. Bu video da da hain Kanjuro diye teori yapılmış. :D
Gerçekten çok güzel değinmiş.
Namiler banyo yapması olsun.
Kinemon ile Karşılaştığı ilk zaman fazla takmayışı olsun.
Herkes savaş için bir şey yaparken Kanjuro'nun şikayet etmek dışında hiç bir şey yapmaması.

Diyeceğim şu ki Law hain diyenler utansın XD

:gamyon: Kin'emon da bir tuhaf. "Luffy-dono neredesin?" diye soruyor. Kardeşim, üst kareye baksana ya. :oleyo2:
Baksa görecek ama :oleyo: Ah şunları analizinde okumak vardı ama :gamyon:

Orochinin 40k adam ile ilgili yorumu var. Kinemonlar 30k demişti 955de. Bu bölüm onlar da 40k diyor. Ne diyorsun bu işe? 1 günde 10k üstü elemanı daha olacağını da nerden duymuş ola ki Kinemon.

Gerçekten çok güzel değinmiş.
Namiler banyo yapması olsun.
Kinemon ile Karşılaştığı ilk zaman fazla takmayışı olsun.
Herkes savaş için bir şey yaparken Kanjuro'nun şikayet etmek dışında hiç bir şey yapmaması.

Diyeceğim şu ki Law hain diyenler utansın XD
Benim ingilizcem olmadığı için @Aiden yardımcı olmuştu. :D
Güzel noktalara değinmiş. :D

Baksa görecek ama :oleyo: Ah şunları analizinde okumak vardı ama :gamyon:

Orochinin 40k adam ile ilgili yorumu var. Kinemonlar 30k demişti 955de. Bu bölüm onlar da 40k diyor. Ne diyorsun bu işe? Biri ağzından mı kaçırdı ki. 1 günde 10k üstü elemanı daha olacağını nerden duymuş ola ki
Kin'emon da 40k diyor, demek ki Kin'emon hain. :oleyo2:

Kanjuro hain mi bilmem ama böyle bir yeteneğe sahip biri nasıl kötü resim çizebilir? Hadi çiziyor kendini hiç geliştirmiyor mu?

Eğer hainse bilerek kötü çiziyor olabilir ki eğer gerçekten iyi çizerse meyvesi çok iyi noktaya evrilebilir.

9 kından birinin hain olduğu bencede doğru .Benim tahminim O kiku ama dediğin gibi Kanjuro da olabilir.Silik bir karakter Kanjuro ve pek bir numarasını da görmedik.Oden hazırlıksız yakalandıysa bunun sorumlusu bu hain olabilir.
O kiku olması için bir sebep göremiyorum ben yani fazla bir şey yapmadı ama hain olabilecek bilgilere sahip değildi.
Mesela Jack Raizo'nun minklerin yanında olduğundan çok emindi. Bu bilgiyi sağlayabilecek Minkler vardı hepsi canlarıyla hain olmadıklarını kanıtladılar. Geriye kalan 3 isim. Kinemon,Kanjuro,Momo .
Bir ters köşe olmaz ise Kanjuro hain gibi duruyor.

Kanjuro hain mi bilmem ama böyle bir yeteneğe sahip biri nasıl kötü resim çizebilir? Hadi çiziyor kendini hiç geliştirmiyor mu?

Eğer hainse bilerek kötü çiziyor olabilir ki eğer gerçekten iyi çizerse meyvesi çok iyi noktaya evrilebilir.
Evet bilerek yeteneğini saklıyor diyenler var. Eğer hain çıkarsa gelmiş geçmiş en şerefsiz karakterlerden biri olabilir. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık