Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Cevap versemde algılaman zorda yine de cevap vereyim.
Bu Yonkou muhabbeti en son vivre ile çıktı.
Ondan öncede düellodan bahsedilen adamlar bunlar birisi uçtu da diğeri geri kaldı diye bir şey yok.
Mihawk hala dünyanın en güçlü kılıç ustası.
Hakisi yoktan kara kılıça kadar geldi zaman bu saçmalıklara cevap vermemize gerek kalmıycak şekilde akıp gidiyor.
Mihawk'ın durumunda değişen bir şey yok.
Dün neyse hala aynı.
Adamlar orada belki gelmiş geçmiş en büyük korsan Rox’u indiriyor. Burada hala Mihawk şöyle Mihawk böyle. Mihawk boş beleş bir kılıç ustasının teki.

Uzun zamandır foruma uğramıyordum. Ama bugün bir istisna yapayım dedim.

Çok uğraştık, zoro mihawk fanlarına derdimizi anlatmaya çok çalıştık, ama bir türlü anlamadılar.

Yok mihawk Yonko Shanks ile düello etmiş, yok mihawk Yonko seviyesiymiş vesaire, bir türlü bizi dinlemediler.

Hatta bize mihawk düşmanı dediler, sanki bizim ne derdimiz varsa mihawk ile.

Bugün E.Oda bizim haklı oldumuzu gösterdi.

SHANKS İLE MIHAWK DÜELLO ETTİĞİNDE SHANKS YONKO DEĞİLDİ.

Teşekkürler E.Oda, artık sıra zoro ve mihawk fanlarının durumu algılamasında.
Geri dön. Eski günlerdeki gibi Zoro ve Mihawk fanlarıyla 2 vs 100 atalım.

Ya arkadaş neden bir kişi bile Oda bize bu olayları niye anlattı demiyor? Hepimiz biliyoruz bu adamı eskilerden bahsetmeyi sevmez şuan bir bölüm yayınladı ve sadece eskiden kurulmuş ilginç bir ittifaktan bahsetti. Luffy ve Roger'ın benzerliklerini biliyoruz acaba Luffy'de Roger gibi Kaido-Linlin ikilisine karşı ittifağa girer mi? Girmez diyorsanız bu bölümün amacı neydi onu anlamıyorum..

Bence onlar belirsizlik değil. Shanksım tayfası az kişi ve kalifiye eleman alıyor. Kaidou gibi her önüne geçen zoanı almıyor tayfasına. O yüzden genel ortalaması yüksek. Shiki falan diğer elemanlarla kapışmışlardır. Rayleigh, Crocus falan boş gezmiyordur.
İşte dengeli dendi. Ödül mü kastediliyor, güç mü? Her iki türlü de Shanks'ı yonko vs yonkoda kazanan taraf yapar bu. Yani Teach için şimdi gerçekten erken. Zaten meyve arayışı bu yüzden sanırım.
Bana kalırsa Wano'da yenilen Kaido ve Linlin'in Teach ile grup kurabileceği sinyalleri atıldı. Taraflar belirlenecek.
Wg - Yeni Rocks - Devrimciler + Mugiwara ekibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık