Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şuanki Mom+Kaidou eski Rockstan daha güçlü dendi. Yani genç efsaneler 2 yonko tayfası gücünde değil toplam. Kaidou falan zaten 14 yaşında. Belki Mom meyvesiz. Şu zaman kavramı çok önemli. 15 sene önceki Shanks kol kaptırıyor balığa. 2 sene önceki Luffy Arlongtan dayak yiyor. Yani Kk ve amiral adayı birinin 2 yonko etmeyecek bir oluşumu yenmeleri olağan birşey.
Hepsi prime döneminde olsaydı 4 vs 2 imkansız olurdu. Roger belki Wbyi zor alırdı.

Rox tayfasinin birbirleriyle iyi geçinemediklerini, birbirlerini çok takmadıklarını, bir korsan tayfasından çok aynı isim altında toplanmış bir grup olduklarını boşuna söyletmedi bence Oda Sengoku'ya. Garp + Roger ile savaşlarında BM ve Kaido'nun dahil olduklarını sanmıyorum. Rox kaybedince/ölünce dağılmışlardır bence.

Şuanki Mom+Kaidou eski Rockstan daha güçlü dendi. Yani genç efsaneler 2 yonko tayfası gücünde değil toplam. Kaidou falan zaten 14 yaşında. Belki Mom meyvesiz. Şu zaman kavramı çok önemli. 15 sene önceki Shanks kol kaptırıyor balığa. 2 sene önceki Luffy Arlongtan dayak yiyor. Yani Kk ve amiral adayı birinin 2 yonko etmeyecek bir oluşumu yenmeleri olağan birşey.
Hepsi prime döneminde olsaydı 4 vs 2 imkansız olurdu. Roger belki Wbyi zor alırdı.
Olay zaten WB'nin onlarla benzer yaşlarda olmasına rağmen orada ne iş yaptığı sorunsalı? Garp WB'den 4 yaş büyük.

Garp'ın arkasında denizci askerleri çizilmiş.
Onlar illaki vardır zaten ama nicelik kısmını oluşturuyor onlar.Nitelikli adam olarak kast etmiştim.

Onlar da Rock'ın geri kalanıyla ilgilenmiştir işte. Rocks sadece WB,Rocks,BM ve Kaido'dan oluşmuyor sonuçta. Aksi bilgi gelene kadar bu iki baba yiğit o dördüyle savaşmış işte. Bunu şimdilik kabullenmekte fayda var.
Çöpler birbirlerini nötrlemiştir de Ray ve Gaban(beklediğimiz güçte çıkarsa) olması olayı daha da normalleştirir.Yoksa o 2v4'ün mantıklı hiçbir yeri yok.Bunu da Rocks'ı veya üyelerine aşırı hayran olduğumdan söylemiyorum.Bu zamana kadar gösterilen güç dengelerine komple ters.

Ben biraz takılmacasına söyledim ya. Ciddi bir eleştiri değildi. Hemen Garp'ı her şeyin zirvesine koyanlara yönelikti. İyi hoş bir abimiz ama Roger'ı arkadan izleyen bir abimiz.:)
Heee. Ben de sevmem zaten kendisini. Kutsal ejder korumayı kendine yediren adam "torunum" dediği çocuğu sırf korsan diye ölüme terk etmiş ya, şakasına konuştuğunu tahmin edemedim. :bilmem:

Bir de kutsal ejderlerin altına girmemrk için amiral olmuyormuşmuş.
Koramiralken altına girdiğin dünya hükümeti sanki farklı bir şey.:artiz:

Bu arada kafam karıştı. Bu rocks dağıldığında Baba 38-40 yaşlarında. Yanında Linlin var. Yanında Rocks var. Shiki, miço olarak Kaido var. Bu adam dünyanın en güçlü adamıyken nasıl yanında bunlar varken Garp ve Roger'a kaybediyor.

Mom küçükken yedi meyvesini.

Linlin meyveyi elbafta yiyor. Ayrıca şuan denizlerin en tehlikelisi olmakla o sıra olmak arasındaki farktan kaynaklandığını düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık