Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda adamın hakkını şimdi vermedi, sorun başından beri bizim sitedeydi. Korsanlar kralı ile denk olduğu söylenen, Marineford'da öcü gibi korkulan, Luffy'nin dedesi olan adama Helmeppo muamelesi yapıyordu forum. :D

Bizzat ben demiştim hatırlıyorum :D . Hatta Akainu deler demiştim. Gerçi sitenin yarısı benzer şeyler söylemişti. Oda bizi şaşırtmaya devam ediyor. 7-8 yılda fikirlerimizi değiştirtiyor.
Sen demiştin, ondan dolayı senden alıntı yaptım. O zaman Garp için çok ağır laflar söylendi, ama büyük konuşmamak lazım.

O-Chuku ismini yeni farkettim yanlış bilmiyorsam bir kadın ismi olmalı zamanında ünlü wano-lu kadın bir korsan varmış vay be merak ettim

Rocks ve tayfasi bu kadar kalabalık ve güçlüyken, her ne kadar da BM, Kaido vb. genç olsalarda diğer güçlü tayfa üyeleri varken Garp ve Roger tek başlarına dövüşmüş olamazlar.

Hele ki Sengoku Xebec'in Roger'in en büyük rakibi olduğunu söylüyor. Kisacası BM,Kaido, WB ve diğer tayfa üyeleriyle dövüşen başka kişiler de vardı...

Üye silindi 1004

Sen demiştin, ondan dolayı senden alıntı yaptım. O zaman Garp için çok ağır laflar söylendi, ama büyük konuşmamak lazım.
Baya ağır şeyler söylemiştik hatırlıyorum. Ace ölünce, Luffy şok geçirince travma yaşayıp yardırmıştık Garp’a. Bugüne kısmetmiş Sengoku bıraksa cidden tek atacakmış Akainu’ya.

Kaptanlar cidden çok farklı seviyedeler. Her tayfa için böyle aslında. Bir mr1e bakın birde Crocoya, Dof ile Vergo. Mom ile Kata... 1,5 milyarlık adamla 4,5 arası kaptan arasındaki o farkta amiraller ve Mihawk vardır tahminimce.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık