Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunu Garp'a anlat. Gururundan Roger'dan yardım aldığını kimselere açıklayamamış garibim. Yıllarca içine atıp durmuş. Ne kadar üzülmüştür kim bilir. :ühü:

Yok mu la bu Denizcilerin içinde psikolog falan...Bari onlara anlatsaydı da azıcık rahatlasaydı.:(
Reyizin gururu var. Roger ise gurursuzca ben kkyim diye dolanıyor. Nasıl oldun dediklerinde ise cevap yok. Garp'ın Rox'u tokatlamaya gittiğini duyunca ben de gittim diyemiyor. Miço Kaido ile karşılaştığını öğrenseler kklik mi kalır. :bilmem:

Karanlik meyvesi muhtemelen Xebec'in meyvesi ve Teach bu yüzden meyveyi ariyordu.

Muhtemelen ada da bu meyve yüzünden haritadan silinip karanlığa mahkum oldu. Teach de KK olmak için bu meyveye ihtiyaç duydu. Şu bölümden 6~7 tane teori çıkar.

Üye silindi 1004

Miço Kaido’yu ne dövmüşlerdir var ya :hhh: Topaç gibi oynamıştır Garp. Garp tek başına girmiş bunlara. Deliliğe gel. Bi tarafta deprem atan, öbür tarafta dokunduğu şeyleri gökyüzünden yere çakan adam var. Ruh mevzularına girmiyorum bile Big Mom’ın. Üstüne Rox’unda süper sonik bir gücü vardır. Roger olsun olmasın Garp dövecekmiş. Garp serinin en güçlü karakteri çok net.

Reyizin gururu var. Roger ise gurursuzca ben kkyim diye dolanıyor. Nasıl oldun dediklerinde ise cevap yok. Garp'ın Rox'u tokatlamaya gittiğini duyunca ben de gittim diyemiyor. Miço Kaido ile karşılaştığını öğrenseler kklik mi kalır. :bilmem:
Adam herkese küsküyü vermiş, Garp'a yardım etmiş, o kadar şeye rağmen KK olmuş adam. Bırak da herkese anlatsın. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık