Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aboo. Resmen kilidi bulmuşsun. Helal :sapkali:

İki yonko birleşmişken denizcilerin mal gibi durmaları yakışmaz. Amma ve lakin amiraller gelirlerse sadece yonkolara değil, bizimkilere de dalarlar. Bu açıdan kim kime dum duma durumu olur ve mangakanın bağlaması zor olur diye düşünüyordum.

Dediğin gibi olursa Garp, geçmişte önceki kralla yaptığı ittifakı şimdi yeni kralla yaparak 'Rocks Killer' lakabıyla öteki dünyaya yollanabilir. Böylelikle hem denizciler itibar kazanır hem de Mom belası halledilmiş olur.
Direk kafamdakileri yazmışsın valla,üşenipte yazmamıştım:respect:

O değil de Luffy impel down a girdiğinde Buggy bunun kolunda ki Kaptan John'un hazinesini gösteren bandajı farketti. Buggy de biliyor demek eskileri haberi var bazı şeylerden. Bu manga da işlenmişmiydi hatırlayamadım ama...
Zombi adasında John'u gördük ve iki kılıç kullanıyor olsa gerek.

Coby Hancock'a gidiyor ama yalnız değil. Hancok'u indirmek onu fersah fersah aşan bir durum normalde. Bir ihtimal Fuji ile beraber gidiyor olmasın sakın? Deniz kralı çıkmıştı karşısına. Çoğu yerde çıkabilir bu yaratıklar ama benim aklıma Amazon Lily geldi açıkçası.

Coby Hancock'a gidiyor ama yalnız değil. Hancok'u indirmek onu fersah fersah aşan bir durum normalde. Bir ihtimal Fuji ile beraber gidiyor olmasın sakın? Deniz kralı çıkmıştı karşısına. Çoğu yerde çıkabilir bu yaratıklar ama benim aklıma Amazon Lily geldi açıkçası.
Issho'nun da Amazon Lily'e gidiyor olma ihtimali yüksek. Deniz Kralı sanki Sakin Kemerdeler havası uyandırdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık