Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkes niye bu kutsal ejderlere tapıyor arkadaş... Nedir bunlar kimdir arkalarında ki güç nedir.
Bu kadar güçlü insanlar neden bunları koruma peşinde...
Kutsal öküzler yani ejderler bizzat dünya hükümeti tarafından epey bir yüzyıl önce dünya ülkeleri krallarından seçilmiş bir topluluk .Dünya Hükümetinin başındakiler bu krallardan bir "soylu" sınıfı yaratarak bir nevi dünya üzerindeki eğemenliğini bir daha tartışmaya açmayacak şekilde sağlama almışlar kanımca.Tanrılaştırılmış bir Kukla sistemi yani ...Onlarda haklılar kötülük üzerine kurulu hiçbir düzen sonsuza kadar devam edemez. Mevcut düzenin devamı için "adalet" kavramına ihtiyacları var.O yüzden kral koltuğunu bile boş bırakmışlar.Bu düzenin fikir babası k"im" merak ediyorum doğrusu.

Lan lan lan lan. Uzun zamandir op okumuyordum son bolumu okudum. Neler oluyor lan boyle. Shiki, linlin, newgate ve kaido ayni tayfada mi? Ve bunlarin kaptani mi varmis. Ve bunlarin ayni ayni tayfada toplanma hikayesi de karayip korsanlarina benzemis. Garp'in kahramanlik hikayesini ve roger olayini sonunda ogrendik. Yine oden cikti karsimiza. Oduller aciklandi...
Uykulu bi sekilde goz gezdireyim dedim uykum kacti, oyle bir bolumdu.

Shanks, Wb Ve Roger’ın hayran olduğu adam Oden! Heyt be. Saka da hala wano’ya bulaşmak istemiyor :D

Bazı bilgiler ortaya çıktı ama şimdi de Wano da fazlası olabilir deniyor. Acaba ne ola ki?

Onun dışında diyecekleri spoiler yorumunda dedik zaten. Gayet sağlam bölümdü.

Ama bu Garp ve Roger hepsini dağıttı derken tayfada Big Mom-Kaido-Wb zaten çok güçlü adamlar. Bir de Shiki gibi bir kaç adam daha sayıyor. 2v4’e gitmeleri ne olursa olsun çok absürt. Hem Rox çok güçlüydü diyorlar hem de 2v4 anlamadım nasıl denge bu?

Karasakal ise artık kimi temsil ediyor gördük. Ve her zaman olduğu gibi bu çağın çocukları daha sağlam. Karasakal daha bela placak belli zaten. Ama şu soru var şimdi; muhtemelen 3 meyve’ye ulaşacak BB’ye, Luffy tek mi girecek?
Niye 2 vs 4. O zamanlar az saydigin adamlar kadar guclu olan rayleigh var. İlla ki o capta baska adamlarda vardir roger ve Garp'in yaninda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık