Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beklediğim gibi shanks en güçsüzleri yalnız wb ve roger beklediğim gibi değil tahminen op'ye daha yakınlar diyedir.Kaptanlarını yendikleri zaman ise zaten 2 ye 1 tayfa o kadar güçlüde olmayabilir o zamanlar.

Benim anlamadiğim odüller nasıl açiklanmiş ? Denizciler şiçilerden bahsederken ki gibi bir olayla mi açiklandı acaba.Çağın kralı beyazsakal:Kendisi efsane falan filan hoop resmi geliyor altına odülü,korsan kral roger şu şu şu hoop odülü gibi bir şey galiba.Yoksa niye direk ödülleri versin ortaya.
Aynen ne vesile ile dile getiriyorlar bende merak ettim.

O değil ne D. imiş arkadaş. Rox da bunlardan çıktı. Geleceğin en büyük korsanlarına iradesini kabul ettirecek kadar sağlam bir abimizmiş hem de. Çok merak ediyorum bu D.'ler neden bu kadar dopingli diye.

Bu arada ödül mevzusuna takılıyoruz ediyoruz ama çok da ciddiye almayın derim.

Spoilerdaki ödül kısmı doğru olabilir ama şu aynı tayfada olma ve Garp ile Roger'ın beraber indirme hikayesi bariz fake olması lazım. Çünkü ortada büyük bir zamansal problem var. Yanlış hatırlamıyorsam Roger yıllarca Doğu Mavi'de korsanlık yaptıktan sonra ölümünden 3 yıl önce Grand Line'a girip 2 yıl içinde fethediyor ve Korsanlar Kralı oluyor. 1 yıl ortadan kaybolmasının ardından idam ediliyor, yani bu olaylar 26-27 yıl önce oluyor. Garp'ın dediğine göre ona Denizci Kahramanı ünvanı verilen Rox olayı 40 yıl öncesine dayanıyor. Hepsinin aynı tayfadan olması olayı bence yoktur ve olmamalı da. Aynı tayfada olsalar bile söylenen zaman aralığına göre Garp ile Roger'ın birlik olup indirmesi mümkün görünmüyor.
Rogerın eski denizci olduğu bilgisini geçti Smoker. Eğer durum öyleyse korsanlığı yatığı vaktin pek önemi kalmıyor bu konuda.

Ödül gücü göstermez yalnız.Shanks'ın ödülü 4 milyar diğerlerinin ise daha fazla Shanks'ın Kaido ve Linlin'den zayıf olmasının imkanı yok.Keza Kaido ile Linlin arasındaki ödül farkı da öyle.Kaido daha saldırgan olduğu için 300 milyon fark atmıştır.

Benim anlamadiğim odüller nasıl açiklanmiş ? Denizciler şiçilerden bahsederken ki gibi bir olayla mi açiklandı acaba.Çağın kralı beyazsakal:Kendisi efsane falan filan hoop resmi geliyor altına odülü,korsan kral roger şu şu şu hoop odülü gibi bir şey galiba.Yoksa niye direk ödülleri versin ortaya.
Aynen ne vesile ile dile getiriyorlar bende merak ettim.
Garpın fbsi ile Rox muhabbetini öğreniyorsak eğer fbnin bitişinde topluca posterleri koymuş olabilir Oda diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık