Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 956 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denizciler de çok şerefsizmiş gerçekten. Bunca zaman yan yana savaştınız. Bir anda hepsinin kellesini almaya gitmek için harekete geçmek de ne oluyor. Arayıp "bugünden itibaren denizler sizler içinde artık güvenli değil, hizmetlerinizin neticesi olarak sizi şimdilik yakalamıyoruz. Lakin bundan sonra düşmanımızsınız" diye bir telesalyangoz bağlantısı yapsaydınız.

Bu duruma şaşırmadım tabi ki! Daha önce de söylemiştim. Shichibukailer de Süpernovalar gibi Gokouların sancaklarının altına girecekler. Doflamingo - Kaido, Moriah - Blackbeard, Jinbei - Big Mom, Mihawk - Shanks, Hancock Jinbei Weevil - Monkey D. Luffy

Sabo'nun durumuna çok şaşırdım bir an spoyu görünce, sonrasında yaptığım saptamalara göre merak etmeyin hiçbirine bir şey olmayacak. Sabo ve Devrim Ordusu Komutanları kurtuldular. Kuma'nın tapışlamasıyla hepsi Wano'ya gidecekler.

Karasakal'a kurulmuş bir tuzak var, Dragon asılsız bir habere inanıp da kalkıp bu haber üzerine olay yerine giderse hakikaten de aptalmış. bu haberin amacı Karasakal'ı tuzağa çekmek.

X-Drake'nin denizci geçmişini arkasında bırakmamasına şaşırdım. Bu durumda Aokiji de amiralliği, Karasakal'ı denetlemek için bir kenara bıraktı. O da halen denizci.

Karasakal'ın almaya gitmekten bahsettiği kişi Dragon'un ta kendisi tahminim ama gittiği zaman boşa düşecek.

Valla en vasıflı amiral Fuji çıktı. Herif neredeyse kılını kıpırdatmadan dofu aradan çıkarttı. Jacki indirdi. Shichiliği kaldırttı. Korsanları destekleyip dresrosayı kurtardı. Saboyu oyaladı falan. Adam iyi çalışıyor. Şimdi de reveriede kumanın kurtarılmasına belli ki göz yumdu ve bir ihtimal saboyu yakalamış da olabilir.

Valla en vasıflı amiral Fuji çıktı. Herif neredeyse kılını kıpırdatmadan dofu aradan çıkarttı. Jacki indirdi. Shichiliği kaldırttı. Korsanları destekleyip dresrosayı kurtardı. Saboyu oyaladı falan. Adam iyi çalışıyor. Şimdi de reveriede kumanın kurtarılmasına belli ki göz yumdu ve bir ihtimal saboyu yakalamış da olabilir.
Şimdiye kadar iyi gidiyordu. Mihawk'a racon kesmeye gidip derisini yüzdürecek ama. :D
Birileri müdahale etmezse Fuji çok yaşamaz.

Şimdiye kadar iyi gidiyordu. Mihawk'a racon kesmeye gidip derisini yüzdürecek ama. :D
Birileri müdahale etmezse Fuji çok yaşamaz.
Fuji hükümetin imajını düzeltiyor, bu adam filo amirali olsa veya yaşlıların arasına katılsa kutsal ejderlerlede uğraşır. Kölelerini yasaklamaya çalışır. Hükümet olurda yıkılmassa başına bu adam geçsin. Kral adammış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık