Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 956 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@traokun @Aiden Hancock özel bir karakter ama unutulan bir şey var Coby'de Amiral potansiyeli taşıyan birisi tam tersi ihtimalde söz konusu olabilir.Aralarındaki savaş sonuçsuz da kalabilir iki karakteri de harcamamak açısından.
Coby mi Amiral mi geleceğin Garp'ımı. Bana Coby hiç güzel şeyler vaat etmiyor. Luffy'den dayak yesin anca. O dayak yedikçe Luffy araya fark koyuyor. Coby'e bindiriyor.

Hancock'ta geleceğin korsanlar kralının eşi olma potansiyelini taşıyor. Korsanlar Kralına layık bir eş olmalı öyle değil mi? Ben hiç sanmıyorum. Bence Hancock, Coby'de zorlanmaz. Hancock'ta kralların hakisi var diye biliyorum. Coby'de o da yok.

Edit: Sonuçsuz kalabilir evet. Coby zamanında Rockey Limanı Olayını engelleyen kişiymiş.

Coby mi Amiral mi geleceğin Garp'ımı. Bana Coby hiç güzel şeyler vaat etmiyor. Luffy'den dayak yesin anca. O dayak yedikçe Luffy araya fark koyuyor. Coby'e bindiriyor.

Hancock'ta geleceğin korsanlar kralının eşi olma potansiyelini taşıyor. Korsanlar Kralına layık bir eş olmalı öyle değil mi? Ben hiç sanmıyorum. Bence Hancock, Coby'de zorlanmaz. Hancock'ta kralların hakisi var diye biliyorum. Coby'de o da yok.
Coby'yi çok küçümsüyorsun.

Görünen o zaten sadece ihtimallerden konuşuyorum ben yoksa Hancock'un yenilmesini istediğimden değil.Bence hemen kestirip atmamak lazım Coby'i sürpriz de yapabilir.

Tamamen bence kişilikle alakalı, bu adamların hayatlarını adadıkları farklı şeyler var. Bir devrimcinin komutanlarından biri idam edilecek diye güçlerini toplayıp orayı basmasını bekleyemezsin, devrim olayı kişisel bir olay olmadığı için böyle bir idam kurgusu da iş görmeyebilir. WB ise aile mevzusu yapan biri yani o idamı basmadığı sürece varlığının bir anlamı olmayacak.

Burada WB'yi övmek yada Dragon'u yermek gibi bir niyetim yok, kişilikleri ve seçtikleri yol farklı davranmalarına sebep olabilir. Değil Sabo, Luffy bile idam edilecek olsa Dragon gitti diye yada gitmedi diye bir değer kaybetmez benim gözümde.

Dragon'un bu bölüme damga vurmasını bekliyordum ama anlaşılan pek bir icraat yapmamış, artık sayısı 1000'e varmış seride Dragon'un bir şeyler yapması lazım yoksa toparlayamaz tıpkı bilmem kaç bölümden sonra gösterilen yonkoular gibi gücü dolu içi boş bir karaktere döner.
Devrimcilerin,reveriede göründükleri zaman çoğumuz Dragon'da ordadır diye düşünüyorduk ki orda değilmiş,bu adamın gizliliği çok mu önemli ? Ne kadar daha karşılarına çıkmayacak düşmanlarının,amacı ne? Savaş ilanını bizzat kendi yapmalıydı.

Bu konuda haklısın.Planı vardır deriz anca ya da Oda saklıyor...

Telafi etmeden bu kararın alınması zor. Yalnız, korsanların ve denizcilerin yanındaki 3. güç birden yok oldu. xd
Yok olmadı aslında,denizciler onları yoketmek için büyük güçlerinden kullanmak zorundalar,üstelik Teach direk birini yanına almayı düşünüyor,Yonkoulardan biri güçlenmiş oldu.Mihawk'ı yenmek demek bir amirali gözden çıkarmak demek bunlar kolay işler değil.

Shicler hala güç unsuru yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık