Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 956 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garp günah çıkartıyor benim anladığım, senelerce olanlara göz kapamışken şimdi hareketlenir oldu. Yaş 65'e gelince imana gelen dedeler/nineler gibi maşallah.
Sabo olayı Luffy'i Dünya Hükümeti'nin karşısına getirecek şey olabilir, illaki Sabo'nun ölmüş olmasına gerek yok, Luffy öldü sansın yeter diyeceğim de Luffy'de Vivre Kartı var. Wano'dan sonra o Vivre Kart yanıyorsa R.i.p Kutsallar.
Devrimi de Luffy yapacak yani.La bu yan karakterlerin alayı işe yaramaz oyun mobları gibi yahu.Biz bakmazken hiç bir şey yapmıyorlar.Anca gidecez yanına da etkleşime girecez.

Sabo yakalansa neden öldu desinler bana mantıklı gelmiyor sabo'yu yakaldık idam edeceğiz deseler hem devrimcileri hemde luffy'yi yakalama şansları olur du.

Denizci gemilerinin önündeki adadan ve oturduğu tahttan anlaşılacağı üzere Mihawk şatosunda duruyor.

"Mihawk: How exciting...It’s been a long time... I’m back to being chased again....Fufu"

Bu spoiler metni kovalandığına dair yanıltmış olabilir.

Yalnız felaket bir sayı geliyor. Bana Sabo'nun öldürülme mevzusu Marineford olayını anımsattı. Yine bir alev kullanıcısını idam sehpasında görür müyüz acaba? :rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık