Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 956 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dragon ne yapmaya gitti ne elde etti.Büyük karizma Dragon çöküş yaşıyor resmen. 955 bölümlük karizma bir bölümde yerle bir oldu.Baskına gidipte en iyi adamının ölüp ölmediğini bilmemekte biraz salakça olmuş.Oda dan beklenmedik hareketler

Sabo öldü yazısını görünce şok oldum bir an ya. İnanasımda gelmemişti ama ben şov yapmasını beklerken başarısız olduğunu görmek üzdü.

Yinede helal olsun aslanıma iki amirale karşı savaştı, Dragon'un orada olup gücünü herkese kanıtlamasını çok isterdim daha ne kadar sır gibi saklayacaksın şu adamı Oda.. İnsanlar gücünden şüphe duymaya başladı :artiz:

Bence teach beyaz sakalın oğlunu almaya gidiyor eski tayfasına sapkın biraz aceden hatırlarsanız xD..
Luffy duymasın saboyu wanoyu terkeder xD

Im veya Shanks ile Gorosei'leri falan gösterseydi keşke, şu aralarında ki muhabbeti öğrenmek için tam güzel bir zamandı. Onun dışında fena değil bölüm, hemen hemen beklenen her karakteri ucundan göstermiş.

X drake supernovaların barselinodan kaçma nedeniydi bunu hep söyledim çünkü Kaidoyu kontrol etmek için kullanfıkları bir ajandı. Onu yakalamamak için fiğerlerininde gitmesine göz yumdu. Şimdi sırada Aokiji var.

İki amiralle dövüşen Sabonun ölmesi yuhaf olmaz hatta sevinirim ısınamadım karektere. Yinede odanın fey gibi duruyor

İki amiralle dövüşüyor derken? Burayı kaçırmışım sanırım, nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık