Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955: Cehennem Tanrısı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi sorum olacak bilen birinin yorumuna veya mantikli bir yoruma talibim. 1. Sorum bu Oden anlatıldığına göre baya güçlü bir adammış . Bir amiral gücünde diyebiliriz ki Kaido'ya zarar vermiş vs ama kılıcını karartamamiş ve bizim Mihawk karartmiş ise cidden bu Mihawk baya güçlü olmalı. 2.ci soruyu unuttum hahahahaha

Rokuogan janjanlı haki v2'nin beta versiyonu resmen, mesafeler bile aynı:
Belki raukogan senin janjanlı haki dediğin hakinin aynısıdır çünkü görsele baktığımızda luffynin ağzından kan geliyor janjanlı hakinin de prensibi aynı hakiyi tek bir noktaya toplayıp içten hasar vermek .Ama rob un kullandığı miktar tabi ki luffy nin şuan tek eliyle yaptığı kadar bile değildir bir de bu haki türünde etrafından da güç alabiliyorsun rob muhtemelen kendi hakisini kullanmıştır sadece ya da sadece ryo da olabilir içten hasar vermeyip hakiyi tek bir noktada toplamak bu daha uygun gibi görünüyor.

Son düzenleme:
belki raukogan senin janjanlı haki dediğin hakinin aynısıdır çünkü görsele baktığımızda luffynin ağzından kan geliyor janjanlı hakinin de prensibi aynı hakiyi tek bir noktaya toplayıp içten hasar vermek .Ama rob un kullandığı miktar tabi ki luffy nin şuan tek eliyle yaptığı kadar bile değildir bir de bu haki türünde etrafından da güç alabiliyorsun rob muhtemelen kendi hakisini kullanmıştır sadece ya da sadece ryo da olabilir içten hasar vermeyip hakiyi tek bir noktada toplamak bu daha uygun gibi görünüyor.
Bu mesajı atınca @Millennium Wizard sağ olsun Vivre Cardlar'da CP9 üyelerinin haki kullandığının söylendiğini belirtti.
Rokuogan'ı kullanırken neden enerjisiz kaldığını da çok güzel açıklar. Geçmişte Rob Lucci'de haki var dediğimde iddialaştığım insanların hiç ses etmemesine kırıldım şahsen, nerede o iddialar neredeeee :d
Ayrıca bir tekniği kullanmak içim çok ahım şahım hakide güçlenmiş olmaya gerek yok, Luffy daha ne olduğunu bilmezken Amazon Lilly insanları, Sentomaruo falan hep kullanıyordu 1. tekniği :)

Bu mesajı atınca @Millennium Wizard sağ olsun Vivre Cardlar'da CP9 üyelerinin haki kullandığının söylendiğini belirtti.
Rokuogan'ı kullanırken neden enerjisiz kaldığını da çok güzel açıklar. Geçmişte Rob Lucci'de haki var dediğimde iddialaştığım insanların hiç ses etmemesine kırıldım şahsen, nerede o iddialar neredeeee :d
Ayrıca bir tekniği kullanmak içim çok ahım şahım hakide güçlenmiş olmaya gerek yok, Luffy daha ne olduğunu bilmezken Amazon Lilly insanları, Sentomaruo falan hep kullanıyordu 1. tekniği :)
Yüksek ihtimal rob da eser miktarda ryo mevcuttu.Luffy'nin janjanlı hakisi değil de ryo bu ya kararımı verdim. :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık