Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 954 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Linlin bir kaç bölüme tayfasıyla birlikte Tot Land'a geri döner. Şu an için burada kalmasının bir anlamı yok, burada bir amacı kalmadığı gibi Linlin'in Wano'da kalması halinde Wano bizikilere mezar olur. Çünkü ittifak kurmuş iki imparatoru alt edebilmek için üç imprator gücünde bir ordu toplaman gerekir, mevcut tabloda bu pek mümkün değil. Luffy ve diğerlerinin can sağlığı için Linlin gidecek.
  • Linlin Wano'dan ayrılır.
  • Samuray & Korsan ittifakı Kaido'yu alt eder.
  • Savaşın ardından Kaido müttefik olduğu Linlin'in yanına gider.
  • Olaylar olaylar...
Makul bir yorum. Fakat Big Mom’la, Kaido Luffy konusunda nasıl bir anlaşma döndürdüler bilemiyorum tabii.

İşin bana kaldıysa durum vahim baştan söyleyeyim.

Kendi adıma kesin olarak kanaat getirdiğim bir şey var o da ne olursa olsun bu dövüş olacak. Çünkü Wano hikayesinin bütün kurgusu bu amaca göre yazıldı. Aksi durumda Oden'in vasiyeti, Toki'nin kehaneti, Ninja-Mink-Korsan-Samuray ittifakının var olma sebebi ve Yasu'nun ölümü boşuna olacak. Oda bile böyle bir şeye ihanet edemez.

İnecekler mi? Bu arc mı inecekler? Nasıl inecekler? Hiç bir tahminim de fikrim de yok. Yardımcı olamadım üzgünüm. :(
Valla ikisi bir arada iken ne kadar destek gelirse gelsin kim ne yaparsa yapsın bunlar inmez. Bu yüzden Big Mom festivale kalmadan adadan ayrılmalı. Hangi sebeple ayıracağı Odaya kalmış.

Makul bir yorum. Fakat Big Mom’la, Kaido Luffy konusunda nasıl bir anlaşma döndürdüler bilemiyorum tabii.
Şu an için ne Kaido'nun ne de Linlin'in kurulan ittifaktan haberi yok. Bundan haberleri olmadığı gibi Udon'da olanlardan da haberleri yok. Onlar açısından her şey yolunda. Mevcut taploda Luffy iradesi kırılmak üzre Kaido'da kalır ve Linlin gider...

Muhtemelen Luffy için böyle anlaşırlar.

Bence kaido 1000. Bölümde devirilecek. Öyle bir güzellik yapabilir oda. O yğüzden belki de ittifak kurdurdu 2 yonkouya hem bölüm uzatmak hem de olayları hızlandırmak için.
hasır şapkaların harita tuttuğu bir resim vardı resim başlığı hasır şapkalar yeni yolculuklarına bakıyor diyordu o resimde masada 982 filan bir sayı yazıyordu 982 de wano bitecek diyorlardı ama orda 982 nin önünü kapatan robin-in kalçası var aslında 1982 yazıyor orda wano 1982. bölümde bitecek kimse bilmiyor aramızda sır olarak kalsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık