Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 954: Bir Ejderhanın Kanatlarında

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    190
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hacı allah aşkına Çelik döverek kaido savaşını kazanacağını mı düşünüyorsun. Ne bilim git kairoseki yumrukla veya hakini geliştir şu Rayleigh’in file yaptığını yapmaya çalış yada çiçek amcanın öğretmeye çalıştığı hakiyi geliştir, veyahut da taşmayı çıkarırken ki kullandığın hakiyi geliştirmeye çalış. Çelik dövmek nedir ya :)
İyi de çelik dövmüyor ki. Bu yeni hakiyi kavramaya çalışıyor. Tam yapamadığı için arada yumruk atıyor. Hapishanede dövüşürken de yanlışlıkla yumruk atıyordu bu yeni hakiyi öğrenmeye çalışırken.

Yumruklamak ana nokta değil, ana nokta hakisini geliştirmeye çalışması. Yinede çelik yumruklayarak Kaido'yu devirebilecek güce gelmesini istemem.

Yumruklamak ana nokta değil, ana nokta hakisini geliştirmeye çalışması. Yinede çelik yumruklayarak Kaido'yu devirebilecek güce gelmesini istemem.
Komik olur dimi :)
İyi de çelik dövmüyor ki. Bu yeni hakiyi kavramaya çalışıyor. Tam yapamadığı için arada yumruk atıyor. Hapishanede dövüşürken de yanlışlıkla yumruk atıyordu bu yeni hakiyi öğrenmeye çalışırken.
Bana çeliği dövüyormuş gibi geldi ya ondan dolayı öyle konuşuyorum :)

Luffy orda çelik mi dövüyor? Yoksa kairoseki dövdürüp çelik dövüyorsun diye ayak mı yapıyorlar?

Benim anladığım arkadaşlar önemli olan çelik değil. Ray-sanın yaptığı gibi dokunmadan zarar vermek. Çelik ya da hamur olması mühim değil gibi.

Ya da ben yanılıyorum. :bilmem:

İyi de Katakuri ile dövüş esnasında gelişti, şuan Çelik yumrukluyor arkadaşımız Çelik yumruklayarak olacak iş değil o, onu anlatmaya çalışıyorum.
Çeliği yumrukladıktan sonra önce kıytırıktan birini dövecek belki Queen olabilir.
Katılıyorum sana direkt olmayacak ama Kaido savaşında da güçlenecek. Açılış müziği gördük

Bence luffynin amacı çeliği yumruklamak değil çeliğe zarar vermeden arkasına zarar vermek. Ama işte şimdilik yapamıyor Çelik duman olmuş

Boş bölüm göstereceklerine bari Monkey D. Dragon u bari görseydik.
900 bölümdür adamı gizemli yapıyor Oda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık