Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 954: Bir Ejderhanın Kanatlarında

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    190
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bm ve kaido'nun ittifak olacak bir durumu yoktu ki, nereden çıktı bu saçmalık.

Luffy içinse içler acısı, eğer ki tüm dünya içinse bu ittifak tamam. Kaido'nu istediği büyük savaş için...

Kid adamdır, aslanım ihaneti gördükten sonra o anki hayal kırıklığına rağmen ölümü dahi göze alarak Kaido ile tek başına mücadele etmiş.

Linlin gider diyodum ama ateş festivalini Kaido ile birlikte kutlayacak gibi hem de yıl dönümü olarak, sanırım birlikte geçirdikleri ilk gecenin yıl dönümü olacak bu.

Kid adamdır, aslanım ihaneti gördükten sonra o anki hayal kırıklığına rağmen ölümü dahi göze alarak Kaido ile tek başına mücadele etmiş.

Linlin gider diyodum ama ateş festivalini Kaido ile birlikte kutlayacak gibi hem de yıl dönümü olarak, sanırım birlikte geçirdikleri ilk gecenin yıl dönümü olacak bu.
Tak topuğa alıştık tabi bunlar değişik geliyor artık :oleyo2:

Kimin ihanet edeceğini bilemem. Gerçi bazıları geri vitesin sinyalini verdi gibi. XD

Baştan beri savunurum bunu. Drake (veya x kişi) ile kurduğu anlaşmayı ittifaktan saklayarak biraz da bizimkilre güvenmiyor zaten. 2 yonko görünce ihanet eder mi ki acep :hmm:

Dofa bile üstüne amiral salip halledecekti. 2 yonkoya ne dusuncek merak ediyorum:bilmem: Doftan güçlü 5 adam var rakiplerde.

Baştan beri savunurum bunu. Drake (veya x kişi) ile kurduğu anlaşmayı ittifaktan saklayarak biraz da bizimkilre güvenmiyor zaten. 2 yonko görünce ihanet eder mi ki acep :hmm:

Dofa bile üstüne amiral salip halledecekti. 2 yonkoya ne dusuncek merak ediyorum:bilmem: Doftan güçlü 5 adam var rakiplerde.
Vazgeçip gitse keşke. Pek işe yaramadı. Hem tayfası boşa sayfa kaplıyor. :bilmem:

Vazgeçip gitse keşke. Pek işe yaramadı. Hem tayfası boşa sayfa kaplıyor. :bilmem:
Ben ihanet de istemiyorum. Robin olayına dönecek çünkü. Gitmeye de gitmez. Artık Onigashima Arcda bazı olaylar olsun.

Tayfası baya boş. Lawa 0 faydasız demem. Ittifakta en güçlü 3 üyeden biri. Ama işte ihanetin kapısı daima açık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık