Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 954: Bir Ejderhanın Kanatlarında

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    190
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kılıç mevzusu kapandı artık.Vermemesi taraftarı idim emme hem ısrar hem hazine mevzusu hemde çalındı diye düşünmesi belki de onu kılıcı vermeye itti.Ayrıca alacağı kılıcın adından çıkarım yapmıştır.Mangaka ilk defa hızlı gitti.Dakikalar için manga çıkaran adam 2 sayfa da 2 gün harcadı.Demek ki bir an önce savaşı çizmek istiyor güzel.Son hazırlıklar ve savaş öncesi küçük isyanım olacak.Her ne kadar gavat ve hödük topluluğu olsa da wano da neden adam akıllı bilge yok ? Vagabond okumaya başladım 67.bölümde karşıma tanrı çıktı.Kami izumi Ise no kami hidetsuna.Herif nirvanaya ulaşmış oturmuş çay demliyor.Wano da da böyle karakter olsa keşke.Kılıcın yolu nedir samuraylık nedir azıcık ucundan ya felsefe kassa mangaka.Ama yok sirk kaçkını çizmek hoşuna gidiyor adamın :artiz:

Kılıç mevzusu kapandı artık.Vermemesi taraftarı idim emme hem ısrar hem hazine mevzusu hemde çalındı diye düşünmesi belki de onu kılıcı vermeye itti.Ayrıca alacağı kılıcın adından çıkarım yapmıştır.Mangaka ilk defa hızlı gitti.Dakikalar için manga çıkaran adam 2 sayfa da 2 gün harcadı.Demek ki bir an önce savaşı çizmek istiyor güzel.Son hazırlıklar ve savaş öncesi küçük isyanım olacak.Her ne kadar gavat ve hödük topluluğu olsa da wano da neden adam akıllı bilge yok ? Vagabond okumaya başladım 67.bölümde karşıma tanrı çıktı.Kami izumi Ise no kami hidetsuna.Herif nirvanaya ulaşmış oturmuş çay demliyor.Wano da da böyle karakter olsa keşke.Kılıcın yolu nedir samuraylık nedir azıcık ucundan ya felsefe kassa mangaka.Ama yok sirk kaçkını çizmek hoşuna gidiyor adamın :artiz:
Hiç açma o konuyu. :artiz:

Bu arada ne çayı içiyomuş adam? Madem Nirvana'ya ermiş, bize de bi faydası olsun.

Kılıcı bırakması doğru olsa bile bırakma şekli ile Zoro feci batırmıştır bu bölüm. Sıvamalar da efsane, daha geçen haftaya kadar bizzat Ryumadan aldı muhabbeti yapılıyordu. Şimdi iyi madem bana kılıç veriyorsun, önemli olan 3 kılıç olması dercesine kılıç takas ediyor. La eline al bari bu kılıç iyiymiş falan filan yap da öyle vazgeç bari. Madem bana kılıç vereceksin tamam al senin olsun dedi adam.

Diğer yonkouları bilmem ama dünya hükümetinden birileri gelecek o kesin.
Muhtemelen Wano'da bir dünya savaşı çıkacak.
Geçen bölüm yorumlarında Bb nin Kaido'nun meyvesi için Wano'ya geleceğine dair bir teori öğrendiğimi yazmıştım. Büyük ihtimalle Shanks Bb nin niyetinin farkında ve Goroseilerle bu konuyu konuşmaya gittiğini düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık