Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 954: Bir Ejderhanın Kanatlarında

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    190
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Savaşın sonuna kadar bende kalsın, sonra bir karar veririz dese kendine yakışan bir davranışta bulunmuş olurdu. Şu halde, Kadio'yu kesen Enma isimli bir kılıçla takas ediyor gibisinden bir durum söz konusu, Kaido'yu kesmek bu kadar önemli bir şey mi?!

Yani Shisui'nin eksikliğini aratmayacak bir kılıç izlenimi oluşturamadı henüz bende.
Kılıcı yapan demirciler epey hünerli diye kurtarıldı gibi orası.

Yüzde yüz bir sıkıntı var.
1- Wanolular Zoro için kim ki? Daha adamları 3-5 gündür tanıyor, bu kadar kolay mı bırakmak?
2- Zoro o kılıcı Ryuuma'dan, bizzat kendisinden aldı. Ben senden bir eşya alsam, sonra köyüne bi şekilde denk gelsem ve köylün yaa sen bana şu elindekini versene bu x'in eşyasına benziyor biz çok değer veriyoruz ona deseler verecek miyim? Tabii ki hayır. Sen ayrı insansın köylün ayrı insanlar. Sırf aynı köydensiniz diye bir söz hakları olmuyor, ne alaka?
3- Evet, dediğin gibi Ryuuma nasıl kılıcı vermekte özgürse, Zoro da vermekte özgür. Örnek olarka götümüzü alalım, biz de götümüzü herkese vermekte özgürüz değil mi? Ama sokağa çıkıp her geçene versek "ya göt benim zaten, istediğime veririm" gibi bir toplumsal kucaklamayla karşılaşmayız herhalde, peki neden? Değerli şeyler 3 gündür tanıdığın insana verilmez çünkü.
Ha yakın arkadaşlara götümüzü verebiliriz yani hahaha :oleyo2: bu nasıl örnek haha.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık