Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 953: Buralarda Bir Tilki Yaşardı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Büyü diyor adamlar öyle şeylere. Ryuma bir de tanınmış bir adam. Zoro'nun onun hakkında özel bir bilgisi de yok.
Öyle de sonuçta karşılarında duruyor yani. Aslında dediğim gibi Wano sonunda hepsi zaten Zoro'nun onu hak edecek değerde bir Samuray olduğuna ikna olacağı için vermekte sorun etmeyecektirler diye düşünüyorum. Tabi bu arc sonunda Zoro hangi kılıçlarla buradan ayrılacak o da çok belirsiz bir durum.

Ek olarak bence Zoro, Ryumanın soyundan çıkacak ve kılıcın gerçek varisi olduğu açıklanacak. Yetki de momo'da olduğu için, dünyanın en güçlü kılıç ustası olduktan sonra Wanoda yaşama ve benim hocam olma şartıyla alabilirsin diyecek. Zoro'da kılıç manyağı ve doğum yeri de olması sebebi ile seri sonunda Wano'ya dönecek. Kılıç hem Wano'da hem de en güçlü kılıç ustasında, hem shogunun hocasında, hem de Ryuma'nın torununda olacağı için herkes tatmin olacaktır.

Ek olarak bence Zoro, Ryumanın soyundan çıkacak ve kılıcın gerçek varisi olduğu açıklanacak. Yetki de momo'da olduğu için, dünyanın en güçlü kılıç ustası olduktan sonra Wanoda yaşama ve benim hocam olma şartıyla alabilirsin diyecek. Zoro'da kılıç manyağı ve doğum yeri de olması sebebi ile seri sonunda Wano'ya dönecek. Kılıç hem Wano'da hem de en güçlü kılıç ustasında, hem shogunun hocasında, hem de Ryuma'nın torununda olacağı için herkes tatmin olacaktır.
biraz fazla tatmin olacaklar gibi:gamyon:

Öyle de sonuçta karşılarında duruyor yani. Aslında dediğim gibi Wano sonunda hepsi zaten Zoro'nun onu hak edecek değerde bir Samuray olduğuna ikna olacağı için vermekte sorun etmeyecektirler diye düşünüyorum. Tabi bu arc sonunda Zoro hangi kılıçlarla buradan ayrılacak o da çok belirsiz bir durum.
Mesele kılıcı hak etmek ile ilgili değil. Kılıcın manevi bir değeri var ülke açısından. O yüzden vermezler.

Zoro ileride Shodai Kitetsu'yu alacağından, yer kalsın diye değiş tokuş yapılıyor. Shodai de Sandai ile değişecek.
Shuusui ait olduğu yerde huzurla yatsın.

Gyukimaru meyve yemiş biri değil de bir çeşit Japon mitinden fırlamış olabilir.

Ben açıkçası Shusui'yu bırakmasını isterim. Yapacaksa kendi yapmalı kara kılıcını. Üstüne Wano için belli ki çok önemli. Zoro çıkacaksa Wado, Enma ve Kitetsu ile çıkmalı. Bu durumda Sandai ve Nidai tekrar dövülebilir Hitetsu tarafından. Veyahut hiç kılıç dövülmez, Wado ve iki tane Kitetsu ile yoluna devam eder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık