Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 952 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Belki de Zoro, Ryuuma'yı yendiği için Ryuuma'dan iyi olduğunu düşünüyordur. Tam gücünde olmadığını fark etmemiştir. Yoksa bana da saçma geliyor hakkında bir şeyler duymak istememesi. Roger'ı anlatayım dese Luffy heyecanla dinler (One Piece ne gibi sorular, ipuçları hariç). En azından bir başarılarını filan merak edersin :D
Bu adam kimin neyin geçmişini merak etti şimdiye kadar? Umurunda değil kralın. Roronoa Zoro dediğimiz adam bir kızın kılıcını Dünya'nın en iyi kılıcı yapmak için yola çıkmış birisi. Hani One Piece dünyasında kadınlar kılıç ustası olamadığı için ve aşağılandığı için. Wano'da da bu iş muhtemelen böyledir. Kadın sandığımız bile erkek çıkıyor. Zoro sence Ryumasını, Wanosunu, samuraylığı takar mı? Korsan gibi korsandır Roronoa Zoro-sama.

Belki de Zoro, Ryuuma'yı yendiği için Ryuuma'dan iyi olduğunu düşünüyordur. Tam gücünde olmadığını fark etmemiştir. Yoksa bana da saçma geliyor hakkında bir şeyler duymak istememesi. Roger'ı anlatayım dese Luffy heyecanla dinler (One Piece ne gibi sorular, ipuçları hariç). En azından bir başarılarını filan merak edersin :D
Zoro bu tarz olayları önemseyen birisi değil. Roger'ın hikayesini falan bile dinlemiyordu. Ayrıca Ryuma'nın tam gücünde olmadığının farkındaydı. boşuna bu dövüş yaşanmamış gibi davranalım ve gerçek hayattayken dövüşmek isterdim demedi.

Bölüm bügün çıkmıyor jb bölümü cikarmicaklarını söyledi yarın ya da pazar cikar muhtemelen.
Jb çıkartmasa bile Mangastream çıkartabilir. Zaten tayfun yüzünden çıkmıyormuş. Yakalanma ile ilgisi yok gibi.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık