Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 952 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En başından beri dediğin ne kadar başından beri reyiz :S Üyelik tarihin zaten geçen Temmuz ayı :S

Bak bunu da Pazartesi günü atmışsın.

Sonra burda şöyle demişsin, Bigmom daha güçlü anlamı çıkıyor mu böyle yazınca :D

Hadi wci kısmına katılıyorum ama demediğin şeyleri demiş gibi yapma reyiz naptın yav D:
En başından beri dediğim izledikten sonraki izlenimimden bahsediyorum.

O listeyi de herkesin genel tutumuna göre yaptım. Herkesin düşüncesi big mom en zayıf imparator yönünde. Benimle aynı düşünen bir kişi bile çıkmayınca bende listeyi öyle paylaştım, benim görmediğimi görüyorlar herhalde diye çoğunluğun fikrine göre yazdım.

Bana göre asıl olan liste şu şekilde; Shanks, BlackBeard, Big Mom, Kaido. Bunu paylaşsam herkes ;Kaido sonuncu mu? Seriyi nerenle izliyon gibi laflar duymamak adına paylaşmamıştım, al şimdi paylaşmış oldum.

Ryuma kılıcının üstüne düşüp ölmüş onu merak ediyorsan eğer.
Düşmemiş atlamış.İntihar yani.Bak anlatayım olayi sana.

Ryuma:
Ey Hazan Suyu!Bunca yıldır benim elimden başka el tanımadın.Almak istediğim canların hepsini tek hamlede aldın.Efendinin yani benim de canımı alır mısın ?

Hazan Suyundan buz gibi bir ses çınlar "Memnuniyetle kanıni içeceğim Ryuma."

Ve Ryuma böylece ölür.En güçlü savaşçı ruhu ve kral lakaplı tarihin gelmiş geçmiş en büyüğü savaşacak ve aşacak bir rakip bulamadığı için hayatına son vererek yeni rakiplerini cennette aramaya yollanır.

Bu yüzden Zoro adım cennetten duyulacak diyor.Foreshadowing var yani çaktın mı ;)

Bölümde Ryuma var dediğiniz inşallah, Zoro'nun iki laf arasında bahsetmesi değildir :(((((

En başından beri dediğim izledikten sonraki izlenimimden bahsediyorum.

O listeyi de herkesin genel tutumuna göre yaptım. Herkesin düşüncesi big mom en zayıf imparator yönünde. Benimle aynı düşünen bir kişi bile çıkmayınca bende listeyi öyle paylaştım, benim görmediğimi görüyorlar herhalde diye çoğunluğun fikrine göre yazdım.

Bana göre asıl olan liste şu şekilde; Shanks, BlackBeard, Big Mom, Kaido. Bunu paylaşsam herkes ;Kaido sonuncu mu? Seriyi nerenle izliyon gibi laflar duymamak adına paylaşmamıştım, al şimdi paylaşmış oldum.
Hah şöyle, la bırak forum ne derse desin reyiz kimseye yaranmak, ay laf söylerler diye çekinmek zorunda değilsin boşver :D Neyse spoiler konusunu şeyapmayalım.

Düşmemiş atlamış.İntihar yani.Bak anlatayım olayi sana.

Ryuma:
Ey Hazan Suyu!Bunca yıldır benim elimden başka el tanımadın.Almak istediğim canların hepsini tek hamlede aldın.Efendinin yani benim de canımı alır mısın ?

Hazan Suyundan buz gibi bir ses çınlar "Memnuniyetle kanıni içeceğim Ryuma."

Ve Ryuma böylece ölür.En güçlü savaşçı ruhu ve kral lakaplı tarihin gelmiş geçmiş en büyüğü savaşacak ve aşacak bir rakip bulamadığı için hayatına son vererek yeni rakiplerini cennette aramaya yollanır.

Bu yüzden Zoro adım cennetten duyulacak diyor.Foreshadowing var yani çaktın mı ;)
Goku'nun yolundan mı gidiyor reis?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık