Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 950: Askerlerin Rüyası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    152
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid-man sonuna kadar haklı katılmamakta. Bir ittifak kurdu sonuç ortada

Hawkings hainlik yaptı karşı tarafa katıldı.
Apo kesin kaçtı
Kendisi tek başına mücadele etti yenildi
Sağ kolu durumu ortada adam tabi kimseye güvenmez. Luffy ilerde sağlam adımlar attığında bu boş beleş davranmıyor bu kaidoyu alabilir diye ne zaman düşünmeye başladı o zaman luffy e katılır yoksa kid-man tek tabanca takılmaya devam eder.

X drake nin law in dostu çıkmasını çok istiyorumda çıkmaz bence aksi halde daha öncesinden tayfaya bir iki açıklama yaparlardı. Bir ihtimal eskiden kaidoyu devirmek için ittifak yapmış olabilirler. Fakat şuan x Drake nin güvenilirliğinden emin olmadığı için açıklamamışta olabilir. Yine deli sorular :gamyon:

Zoro şu 11 li ninja takımını mı indirdi?

Neyse Captain kid Kid-man dir :oleyo2:

Ashura çok tutarlı bir karakter gerçekten. Nerede yavrum peşinden gideceğin güçlü samuray? Boşuna mı kapıştın İnu ve Kinemon'la? Bir anda niye sevgi kelebeği kesildin?
Bir tek şu snatch muhabbetini merak ettim. Ashura da kullanıyormuş bu kelimeyi. Bakalım nereye bağlayacak.
Zoro çöp kesip yatmaya devam ediyor.
Luffy bildiğimiz Luffy. Bir değişiklik yok.
Wano'nun hepten tadı kaçtı.

Ashura çok tutarlı bir karakter gerçekten. Nerede yavrum peşinden gideceğin güçlü samuray? Boşuna mı kapıştın İnu ve Kinemon'la? Bir anda niye sevgi kelebeği kesildin?
Bir tek şu snatch muhabbetini merak ettim. Ashura da kullanıyormuş bu kelimeyi. Bakalım nereye bağlayacak.
Zoro çöp kesip yatmaya devam ediyor.
Luffy bildiğimiz Luffy. Bir değişiklik yok.
Wano'nun hepten tadı kaçtı.
:D çok saçma yaptı . Resmen nazlandirdi herifi boşuna. Böyle kabul edecez yapacak bir şey yok.

Bölüm çok güzeldi. Kid'in psikolojisi, Shutenmaru'nun psikolojisi ve hatta mal mahkumların psikolojisi hep realist çizilmiş. Mahkumları da dahil ettim evet, çünkü tarih boyunca da hep uyduruk bi kan bağının verdiği meşruiyeti görene kadar halklar birisinin arkasında toplanmamıştır. Hep Luffy merkezli olmasını eleştirirdik olayların, burada farklı bir şey görmüş olduk, o da güzeldi.

Kinemon da Inu-Neko-Ashura ayarıymış bu konuda şüphe kalmadı. Ama 20 yıl fark var tabi aralarında :)

Son sayfada tuhaf davranıyorsun dediği Drake değil mi? Beklenen ihanet mi geliyor? :D

Drake ve Law arasında birşey var ama hadi bakalım.Shabondy den beri birşeyler bekliyorum ikili arasında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık