Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

95. Akademi Ödülleri

Sizce En İyi Film Ödülünü Hangisi Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    17
Hiçbirini izlememişim :oleyo2: Bende film kültürü yok gibi bir şey. Aralarından ortalama izleyiciye göre bir şey varsa önerebilirsiniz.
Bizim kyk'da bir arkadaş vardı, baya dindar hem de çok fazla, günah olan şeylere lazım değildir diyordu, ben de bu filmler için aynen öyleyim ''lazım değildir''

En iyi film: The Banshees of Inisherin
En iyi yönetmen: Everything Everywhere All at Once (filmi sevmesem de)
En iyi erkek: Colin Farrell (The Banshees of Inisherin)
En iyi kadın: Cate Blanchett (Tár)
En iyi yardımcı erkek: Ke Huy Quan (Everything Everywhere All at Once)
En iyi kurgu: Everything Everywhere All at Once
Bu sene ki favori filmim Triangle of Sadness ama ödül alamayacak gibi. Belki en iyi senaryoyu alır.
Ke Huy Quan, Indiana Jones'ta vardı. Çok filmi yok galiba.

The Fabelmans hariç, en iyi film ödülüne aday olan tüm filmleri izledim ve isterim ki The Banshees of Inisherin kazansın en iyi film ödülünü ama Roma'nın aday olduğu sene Green Book'u en iyi film olarak seçti bu Akademi. Geçen sene CODA'yı en iyi film olarak seçtiler. Atavar'a bile verebilirler ödülü.

The Fabelmans hariç, en iyi film ödülüne aday olan tüm filmleri izledim ve isterim ki The Banshees of Inisherin kazansın en iyi film ödülünü ama Roma'nın aday olduğu sene Green Book'u en iyi film olarak seçti bu Akademi. Geçen sene CODA'yı en iyi film olarak seçtiler. Atavar'a bile verebilirler ödülü.
The Fabelmans tam olarak spielbergshit'ti.

''Bunu hala ciddiye alan var mı'' falan demeye girmiştim konuya ve adaylarda avatarı gördüm... Dünyanın en klişe filmi. Bildiğiniz aksiyon dramaları ama CGİ ve başka dünyada isimli çalışma. Film boyunca olacakları ön görerek izledim. Hani genel senaryo bağlamında söylemiyorum. Küçük sekanslar o kadar klişe ki. ''yeni mekana çocuklarımla geldim, çocuklarımdan biri diğer kabilenin oğlunu dövdü, o sırada büyük oğlum kabiledeki kıza aşık oldu'' (gerçi 1. ağızdan anlatsam daha iyi olurmuş) o kızın ilk çıktığı sahnede yakın çekim gelişleri falan fenalık geçiriyordum. ''Ehehehe ben de erkeğim tabi ki size uyum sağlamak için arka mahalleye gelicem'' falan filan. İMDAT ULAN

Bu film en iyi filme aday... püh lan size. Bu sene 3 film falan izlemişimdir o 3 lüde bile aday olamaz film.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık