Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 947 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu halde uyanirsa Napolyon dönüşüp Queenin kafasını kesecek kalibresi var mi, yoksa deniztasi onu da mı kısıyor? :artiz:

Klasik! Yine Luffy bir teknik öğreniyor ve rakibi hakkında kesin bu tekniği bilmiyordur diye bir iddia da bulunuluyor (yav yarın bunun gerçek olduğuna inanmaya başlayacaksınız yapmayın işte ).

Klasik Luffy 'nin rakibini güçsüz gösterme çabasları ama yemezler bu kişi Kaido ;)

Kata'nın elini kaplayan şey haki değil mochi.Mochinin uyanmış halini öyle kontrol ediyor Katakuri.Kata'da advance b.haki çıkmasına da gerek yok ayrıca bana kalırsa.Gözlemi çok üst düzey zaten.Ki şu an gözüken ileri düzey gözlem,ileri düzey silahlanmadan daha nadir.

Gidişat az çok belli.Analarını kurtarmak isteyen koca ana korsanları wano halkına destek verecek.Veya anayı kurtardıkları için borçlarını ödeyecekler wano ve Luffy'e.Kısacası bir omuz atacaklar artık bizimkilere.

Kaido düşsün diye bunları yapacak.Tatmin edecek mi hiç sanmıyorum başka tayfanın karışması.

Doğru diyorsun onda haklısın ama çizimler benzerler yok diye diretmenin bir mantığı da yok. Onun dışında dediğini katılıyorum. Sonuçta çeşitli çeşitli ülkeler kültürler var. Bazilaei b.hakiye bazıları k.hakiye meyil vermiş. Happo donanması ve teknikleri b.haki üzerine meyil vermiş gibi gösteriyor. Skypea'da k.haki üstüne eğilim vardı.

Büyük ihtimal bunun h.hakili olanı da çıkacak.
Katakuri'nin ellerindeki baloncuklar sadece bedeninden ayrı kolları varken görünüyor. Olmadığı bir tane bile sahne yok. İstersen bütün dövüşe bakabilirsin.

Kata'nın elini kaplayan şey haki değil mochi.Mochinin uyanmış halini öyle kontrol ediyor Katakuri.Kata'da advance b.haki çıkmasına da gerek yok ayrıca bana kalırsa.Gözlemi çok üst düzey zaten.Ki şu an gözüken ileri düzey gözlem,ileri düzey silahlanmadan daha nadir.
Katılmıyorum, kesinlikle o hakiyi kullanabilmeliydi. Luffy birazcık çalışma ile öğreniyorsa potansiyeli yüksek h.hakili ve yonkou sağ kolu olan adam da öğrenmeliydi. Bunca yıllık korsan bir de. Luffy imkansız ve uzun süreler gerektiren bir şey öğrenmedi sonuçta. Hoş olmadı bu durum.

Gidişat az çok belli.Analarını kurtarmak isteyen koca ana korsanları wano halkına destek verecek.Veya anayı kurtardıkları için borçlarını ödeyecekler wano ve Luffy'e.Kısacası bir omuz atacaklar artık bizimkilere.

Kaido düşsün diye bunları yapacak.Tatmin edecek mi hiç sanmıyorum başka tayfanın karışması.
İşe yarayacak tek kişi görünürde Smoothie. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık