Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 947 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Alpamis @Raiden siz şaka mı yapıyorsunuz yoksa şu Kata bu tekniği kullanıyordu olayında ciddi misiniz :oleyo2:

---------------------------------------------------

Bundan bi kaç gün önce biriyle konuşurken Bigmom paket olacak demiştim diye hatırlıyorum ama böyle eve götürmelik tavuk döner kıvamına geleceğini sanmıyordum :ehe:

Şu kadınla eski üç amiralden hangisi dövüşürse dövüşsün saatler sürmez vs'nin bitmesi, kadın kendi kendine yetiyor zaten :hhh:
O baloncuklar bu olabilir. İhtimali yok değil. Hyo amca kullanıyor bizim ittifaktaki adam kullanıyor onun da kullanabiliyor ihtimali yok değil yani.

Şu durumdaki kadına bir şey yapamıyorlar. Bence bir şey yaparız uyanır diye korkuyor gibi duruyorlar. Ama şu durum ilerde yapacaklarının teminatı gibi duruyor.
Kadın zaten ayaklı bela. Bu duruma düşmesini geçtim bu kadının bu şekilde Kaido'ya servis edilmesi benim canımı sıkıyor. Kaido Ejder fantezilerini uygulamaz umarım.

NARUTODAN KÖTÜ OLACAK VE O GÜN HEPIMIZ NARUTOYA BAKIP GÜLECEZ. XD
Umarım böyle bir şey olmaz .d

NARUTODAN KÖTÜ OLACAK VE O GÜN HEPIMIZ NARUTOYA BAKIP GÜLECEZ. XD

@Aiden bu bölümden sonra bakmam ciddiyim, güzel bölümler vs ler umurumda da değil zaten vs de çizmiyor. Saçma sapan şeyler yapıp duruyor.
Seriye ciddi bakmamak gerekli aslında ya. Fazla mı ciddiye alıyoruz bilmiyorum. BM sürekli böyle olacak. BM Luffynin ana karakter olmayan hali işte :D

@Alpamis @Raiden siz şaka mı yapıyorsunuz yoksa şu Kata bu tekniği kullanıyordu olayında ciddi misiniz :oleyo2:

---------------------------------------------------

Bundan bi kaç gün önce biriyle konuşurken Bigmom paket olacak demiştim diye hatırlıyorum ama böyle eve götürmelik tavuk döner kıvamına geleceğini sanmıyordum :ehe:

Şu kadınla eski üç amiralden hangisi dövüşürse dövüşsün saatler sürmez vs'nin bitmesi, kadın kendi kendine yetiyor zaten :hhh:
Raiden değil de o ciddi malesef herzamanki gibi öyle görünüyor. :(

O baloncuklar bu olabilir. İhtimali yok değil. Hyo amca kullanıyor bizim ittifaktaki adam kullanıyor onun da kullanabiliyor ihtimali yok değil yani.
Hep @Raiden yüzünden geliyor bunlar senin aklına, Hasan o olaylar işlendi oralarda öyle bir durum yok, o kadar ciddi ve uzun süren bir şeyi animede göstermeden edemezler artı bunun üzerine söylenen bir söz de yok. Çok yanlış sularda yüzüyorsun. Biliyordu ama kullanmadı dersen o ayrı olur ama o bile saçma olur yani niye kullanmadı derler adama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık