Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 947 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav mangada da animede de mochiyle elini kapladığı sonra da uyanışla portal açıp vurduğu gösterildi hala neyin ısrarı bu.Yok öyle birşey.Sentoumaru kullanıyordu muhtemelen ama seviyesi düşüktü.Wano'da yakuza lideri Ray gibi efsane ve Shanks falan çok az kullanan kişi var.Adamı direk ayrı lige çıkarır bu meret.Sai o kadar güçlü de bizim haberimiz mi yok.
Ray niye öğretmedi bunu luffy'e ya gerek görmedi yada kendisinin bulmasını istedi.

Gear 5 in temelleri atılıyor şu an. Sanırım Luffy ne öğrenecekse bu hapishanede öğrenecek ...İlk ciddi kurbanda Jack olacak gibi görünüyor.Ayrıca Gear 5 formu Bound man ile Snake man in karışımı yada Luffynin şuanki boyutunun 10 katı olacak şekilde bir form olabilir.Yani bu hakiyi rahatça kullanabileceği bir form.
Valla G5 olur mu bilmem ama daha gösterecek çok şeyi var reisin. Ben en çok o adada 6 ay tek başına kaldığında yaptıklarını merak ediyorum. Oradan farklı bir şey çıkacak gibi. Sonrasında meyve uyanışı+kral hakiyi çözse yeter zaten. Hele kral haki. Zaten seri sonunda bu alanda rakipsiz olacak.

Harbi çok farklı seviyelere çıkmaya başlıyor Luffy. Bunu görürken bile insan tuhaf oluyor. Bakalım hangi tekniklere yedirecek ya da yenileri mi kullanacak
Bu haki bitme olayı sadece Luffy'ye oluyor diye Oda'ya çok kızıyordum ama böyle karşılığını alacak olması artık sevindiriyor beni.

Daha formlarla beraber bu haki türünü denemedi hiç. Bütün fromları seviye atlayacak da G4'e etkisi çok başka bir şey olacak gibi. Şöyle G4'ten önce g2 ya da g3 ile kullansa da azıcık bir şeyler sezebilsek(G4'e hemen geçmeyeceğini varsayarak).

Animeyi pek referans almıyorum. Elindeki aura hakininkine benziyor. Ben de başta uyanış ile alakalı düşünmüştüm zaten ama Aydın (MoP) fikrimi değiştirmişti.

Katakuri'nin Luffy'e söylediği b.hakimde senden ileri sözü anlam kazanır. Doğrudan kestirip atamazsın.
Üstün diyor sonra Luffy sertmiş diyor üstünlükten kasıt kokanın sertliği.Öyle uyanış gibi bu senin bilmediğin sular çaylak gibi ezmedi yani o lafı derken.

Oda da Doftan almış kopyayı aynen Luffy e takmış oldu olacak Luffy iç organlarını lastikle iyileştirsin bari... Op da sıktı yeminle kos koca Big Mam hafıza geliyor ve uykuya dalıyor ha abicim adamın aklıyla dalga geçmektir bu şelale, hafıza kaybolması hadi he he dedik de bu ne abi ?
Dof değil Law'dan almış kopyayı. Haki sonrası iç organları lastik iyileştirirse Dof'tan kopyalamış olur. :hhh::hhh:
Gimme Knife ve bu haki pürüssüz bir şekilde Kaido'ya uygulansa nolur acaba, tabi uygulamak mesele. :hhh:

Spoiler konusunda paylaşılan son fotoya bakın hele. Ulan Buggy bile bulunduğu konumun hakkını şu kadından daha çok veriyor olabilir *******.

Onunda belasını versin... Serinin tümünün belasını versin. Narutodan daha kötü olacak bunun sonu...
Ağzını hayır aç gı.

Linlin kadar güçlü ve konum sahibi olup da Linlin kadar bu ağırlığı taşıyamayan başka bir karakter daha yoktur. Tüm o kudretine rağmen ne yazık ki yonkou unvanına yakışmıyor. İleride belki mangaka yapacağını yapar ve fikrimizi değiştirir ama 2 arc'tır gördüğümüz şeyler hiç iç açıcı değil. Linlin'i seven birisi olarak Oda'nın yedi sülalesini güzelce anıyorum bir kez daha.
Al benden de o kadar ortak. Bir Yonkou nasıl madara edilir nasıl sıçılır onu gördük. İleride ne yapar da karizmayı toplar bilmiyorum.

O kadar zaman Kaidoyu indiren çıkmadı
İttifak ayağına yok iç organlara haki zarar veriyor ayağına
Luffy Kaidoyu indirecek öyle mi:hıh:
O değil velet deyip tokatlayan ve Luffyye nereden geldiğini şaşırtan Kaido inerse:hoo:
White Beard hiç olmazsa şanına yakışır bir şekilde gitti 3 amiralden de yara aldı falan filan
Kaido bizim salak oğlana kurban gidecek:eek::hıh:

Acaba bu hakiyi kullanan kişi hedef aldığı yerde rakibinin o yeri hakilestirmesi sonucu rakibinin hasar alması kacinilmaz mi olur yoksa hafifletir mi?

Üstün diyor sonra Luffy sertmiş diyor üstünlükten kasıt kokanın sertliği.Öyle uyanış gibi bu senin bilmediğin sular çaylak gibi ezmedi yani o lafı derken.
Ya o sertlik bu tarz bir kullanımın getirdigi bir gelisimse? Ayrıca Katakuri'ninkine sert b.haki demiyor. Cracker'e diyor onda da Cracker'in gercek bedeni değildi.

Katakuri aşağı çekmeye çalışmanın anlamı yok Emre. Ne kadar cekersen çek Dof seviyesine inmez bu adam.:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık