Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 947 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:(

:D aynen öyle oldu ama Queeni o duruma sokmasi bakışı ile hoşuma gitti. Benim açımdan rezil bi bölüm. Aklimdaki senaryo çok kötü idi Luffy üzerinden, Queen üzerinden daha kötüsü oldu. Olsun diyelim :gamyon:

Tebrik edeyim seni o zaman :flaugh:
Bu manganın dinamikleri belli aslında.Ser verip sır vermediği gizemler dışında tahmin edilmesi zor seri değil one piece bilinen şeyler üzerinden.

Hepsi ileride benzeri olacak Yıkımcılar > Tatlılar dur seni korkutayım. :p Olmazsa da 1 - 1 olur artık o da olumlu.:hhh:

Bu manganın dinamikleri belli aslında.Ser verip sır vermediği gizemler dışında tahmin edilmesi zor seri değil one piece bilinen şeyler üzerinden.

Hepsi ileride benzeri olacak Yıkımcılar > Tatlılar dur seni korkutayım. :p Olmazsa da 1 - 1 olur artık o da olumlu.:hhh:
Valla problem değil bak. Ben 1-1, 2-2, 3-3 komutanları yikimcilar önde gormene zerre karşı gelmem de Queen > Kataya karsiyim. :D

Seri dinamikleri böyle artık. Alışmak gerek. Haki türü açıklandı bakalım yeni :D

Gözünü seveyim senin Whitebeard. Ne büyük adammışsın.

Hakinin temeli irade dediler kabullendik. Ama daha kendini bile kontrol edemeyen bir embesil kadını Yonkou diye tükürmüş kağıda mangaka. Bu kadın iradenin zirvesi olan kralın hakisine sahip olsa kaç yazar?

Hala Shanks nasıl Kaido'yu durdurdu diye merak eden yoktur umarım. Bu iradesiz embesillere karşı çelik gibi sinirlere sahip olan Shanks'ın hakisi diz çöktürmesin de ne yapsın?

Her geçen manga bölümünde Shanks'ın nasıl Dünya zirvesinde olduğunu görüyorum. Kahvemi içerken zamanında yaptığım tartışmalarda Shanks Haterlarına söylediklerimi hatırlayarak haklılığımın zevkini yaşıyorum. Böyle devam Oda-sensei!

Şimdi sıradaki hedef: Kralın Hakisiyle mevsim olaylarını etkileyebilmek. Ha gayret Oda, sende seviyorsun Shanks'ı biliyorum. Bu leş atan yonkoumsular bir an önce tahtlarından düşsün. Sabırsızlıkla bekliyorum sonraki arcları.
Hacım Big Mom çocukluğundan beri bu dengesizliği yaşadığı için pekte anormal bir durum değil gibi sanki.

Katakuri bu hakiyi kullanıyor sanırım. Üst düzey haki varmış ya la adamda.

O mochi be haki nereden çıktı.

Valla problem değil bak. Ben 1-1, 2-2, 3-3 komutanları yikimcilar önde gormene zerre karşı gelmem de Queen > Kataya karsiyim. :D

Seri dinamikleri böyle artık. Alışmak gerek. Haki türü açıklandı bakalım yeni :D
Sadece ona karşıysan yine çok karşıt değil aslında ama hiç öyleymiş gibi de yazmadın şimdiye kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık