Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law' in plani plani vardir mutlaka.

Queen' in meyvesi sevdigim sevdigim bir dinozor. Acikcasi Queen de gormek hosuma gitti.

Queen harcanmaz deniliyor ama bir yonkou inecek boyle adamlarin aradan temizlenmesi lazim. Suan ki tayfa durumunda Mom' in Queen' in aradan cikarmasi pek tabii geliyor bana.

Mom' in arc.' in da Katakuri den sonra gelen Smoothie varlik gosterememisti ve hala bur arc. bir numarasini bekliyoruz.

Aynen. Baksana şu yaratıklara. Ölmeyen veya hasar almayan acayip yaratık tipler bunlar. Onlara kıyasla Luffy'nin vücudu çok sıradan kalıyor. Açığı mecburen haki ile kapatmak durumunda kalacak işte.
Şimdi iyiki bizimki geleceği görebiliyor diyorum. Kaido gibi, Big Mom gibi vurdu mu oturtan adamlara karşı ne kadar dayanıklı olursan ol darbe aldınmı çok büyük hasarlar alır insan. Luffy'nin dayanıklılığı bile sökmez bunlara. Darbe almayacaksın bunlardan. Saldırı açığını da yeni öğrendiği haki kapatır muhtemelen. Ondan sonra birkaç tanede bizimki vurur herhalde bu manyaklara.

Şimdi iyiki bizimki geleceği görebiliyor diyorum. Kaido gibi, Big Mom gibi vurdu mu oturtan adamlara karşı ne kadar dayanıklı olursan ol darbe aldınmı çok büyük hasarlar alır insan. Luffy'nin dayanıklılığı bile sökmez bunlara. Darbe almayacaksın bunlardan. Saldırı açığını da yeni öğrendiği haki kapatır muhtemelen. Ondan sonra birkaç tanede bizimki vurur herhalde bu manyaklara.
Mangakanın Luffy'yi Kata ile dövüştürüp çok sağlam k.haki artışı yaşatmasının ana sebebi buydu zaten. Darbe alıp da pekmezi akmasın diye yani. İlmek ilmek Kaido'ya hazırlıyor bizim oğlanı.

Sanji'nin sahnesi tam "o an" sahnesi gibi olmuş. Eren ile Mikasa'yı gören Jean gibi. İnsanlığa olan inancın yitirildiği o an.

Bu arada bm queen'in kafasını tutup yere yapıştırıyor yanılmıyorsam. Ben başta yumruk sandım. Queen bu saldırı sonucu devam eder diye düşünüyorum ama bm'ye diklenmeye devam ederse hayatının hatasını yapar.

Haki her şeyin ilacıdır. Yavaş yavaş geliyor Luffy. K.hakide yaptığı sıçramayı b.haki ve h.hakide de yapar, üstüne de meyveyi uyandırırsa daha da kimse tutamaz Luffy'yi.
Meyve uyandırmayı da dedenin biri öğretirse haklı olabilirsin. Bu arada Doffy konusunda @Jiso Sniper aldı tetikte bekliyor ona göre. :) Revy gibi maşallah ıskası yok. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık