Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Queen bu kadar kolay harcanmaz bence. En fazla bayılmıştır. O bile zor. Zoan dayanıklılığı var adamda. Tek yumruk ile olacak iş değil. Shiryuu vb. gizlice kesse neyse.

Bakıyorum. Sonra bir daha bakıyorum ve aklıma almıyor. Luffy iki yıl sürekli eğitim aldığı halde geldiği noktada yonko mertebesiyle arasında uçurum var. Zaman atlaması olmadan bu farkı kapatması mümkün değil.

Bu Hawkins sanırım OP'un en kaypak insanı.

Son düzenleme:
Law sakata gelmiş baya.Trebol gibi kesse tayfa gidici.Meyve gücü zaten işe yaramaz bölünen tayfası olur.Gamma falan bile atamaz.Bana göre tek şansı Smoker gibi adamın gerçek kalbini almak.Ancak ona da ulaşabileceği kesin değil.Deneyip Bepo’nun kalbini alırsa şaşırmam.İşi zor.

Law sakata gelmiş baya.Trebol gibi kesse tayfa gidici.Meyve gücü zaten işe yaramaz bölünen tayfası olur.Gamma falan bile atamaz.Bana göre tek şansı Smoker gibi adamın gerçek kalbini almak.Ancak ona da ulaşabileceği kesin değil.Deneyip Bepo’nun kalbini alırsa şaşırmam.İşi zor.
Kalbini alsa da işe yaramaz. Kalbe zarar verirse kuklalardan birisinin kalbi patlar.
Çözüm basit.

Law kairoseki takacak hawkinse. bunu da ışınlama ile çok rahat yapabilir. Yeter ki kairoseki bulsun. Ki wano kaynağı olduğu için bulması kolay. Kairosei takınca hawkinsin meyvesi iptal olacak ve kuklalar da kurtulacak. Sonra law hawkinsi indirecek.

Hayal kırıklığı oldu Queen'in meyvesi benim için. Daha yaratıcı ve ilginç bir şey olsaydı keşke.

Ben Law’ım yerinde olsam. Penguin olan adamı ile hawkinkgsin kalplerini değiştirirdim. Aynı bizimkilere ph arkında yaptığı gibi. Bu şekilde penguin hawkingksin yeteneğini bozardı. Sonra kişileri düzeltir canını alırdım. Düşünürsek franky şeytan meyvesi yemiş chopperın dönüşümünğ bile yapmıştı. Adamı da hawkingksin yeteneğini kullanır kuklaları bozardı rahat bir şekilde.

Kalbini alsa da işe yaramaz. Kalbe zarar verirse kuklalardan birisinin kalbi patlar.
Çözüm basit.

Law kairoseki takacak hawkinse. bunu da ışınlama ile çok rahat yapabilir. Yeter ki kairoseki bulsun. Ki wano kaynağı olduğu için bulması kolay. Kairosei takınca hawkinsin meyvesi iptal olacak ve kuklalar da kurtulacak. Sonra law hawkinsi indirecek.
O kadar basit olsa savaşta Marco’ya bir başkası kairoseki takmazdı.Yardım almadan o dediğin zor.Yalnız az canı varmış Zoro kaç tanesini almıştı.3 tanesini aldı desek yine çok eksik var ne olmuş merak ettim.Ve en kötü nesil diye Oda boşa demiyormuş.Al işte Hawkins kanıtlıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık