Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha dur, Reis kapalı gözünü açacak :mincika:

Gerçi attığın mesajın Zoro'nun gözü ile alakası yok ama neyse eksik kalmasın.

Esir alınacak kişiye gelirsek belki Bigmom'a piyango vurabilir. Çok tuhaf sebeplerle etkisiz hale gelen pek çok karakter gördü bu gözler :bilmem:

Esir alma işinin mantığını da çözmüş değilim zaten adamların kaptanları içerde ne diye başka bir üye daha esir almak istiyorlarsa. Psikolojik çalışacaklarını ima etselerdi bari :gamyon:

Not: Kid Reis'in askerleriyiz...
Kaptanın dokunulmazlığı var biliyorsun hahaha :D Law dememin sebebi çıkmaza girdi ya hani yani nasıl kurtaracak tayfasını çok zor. O yüzden teslim olabilir diye düşündüm. Ama usopp veya Nami falan alınsa fena bir dram görebiliriz.

Ve bu arada Zoro gözünü her türlü açacak hahahha :D

:artiz: Luffy duysa koşa koşa gider.
Luffy kendi başının çaresine baksın yeter.
Adamın tayfasını kurtaramayacağını geçtik, kendini bile kurtaramayacağından mı bahsediyoruz? :artiz:

Dahası Luffy'yi saymazsak ittifak hasır şapkaların umrunda değil.
Ben şahsen güzel bir Hawkins-Law vs'su görmek istiyorum.

Biri şöyle bir şey yazmıştı; "Biri pagan, diğeri gotik iki çakalın çarpışması".
Böyle bir görsele her zaman denk gelemeyiz. Tadını çıkarmamız gerektiğini düşünüyorum. Kidd-Luffy-Law üçlüsünü bu şekilde görmek değil. :fool:
Benim onlardan beklentim farklı. :oleyo2:

Keşke Law da gitse yardıma millete :gamyon:
Yardım kurumu olduğundan geliyor başına bunlar. Eli kolu yetmiyor artık. :gamyon:

Law çok zeki adam ama Hawkins çakalı da öyle bir şey yaptı ki aklıma çıkar yol gelmiyor. He Law; Ben Hasır şapkalara katılıyorum bunlara ihtiyacım yok diye Hawkins’i keserse bilemem :D
Hawkins çakalı kartlarında kaderlerinin çarpışacağını 1v1 olsa Law'ın yeneceğini gördü bence. Bundandır ki ha zekice ha adice önlem aldı. Yiyorsa tek canla gelsin. Ölmeyeceğini gören tek canla da kalır.
Ha birde ittifak kuracak diyorlar. Her görüşünde seni hapse tıktığımdan emin olacağım diyen o kadar korkuyor ki herhalde Law'dan her türlü önlem mevcut. Parmaklıklar arkasında kurarlar ittifakı. :hhh:

Luffy kendi başının çaresine baksın yeter.
Adamın tayfasını kurtaramayacağını geçtik, kendini bile kurtaramayacağından mı bahsediyoruz? :artiz:

Dahası Luffy'yi saymazsak ittifak hasır şapkaların umrunda değil.
Ben şahsen güzel bir Hawkins-Law vs'su görmek istiyorum.

Biri şöyle bir şey yazmıştı; "Biri pagan, diğeri gotik iki çakalın çarpışması".
Böyle bir görsele her zaman denk gelemeyiz. Tadını çıkarmamız gerektiğini düşünüyorum. Kidd-Luffy-Law üçlüsünü bu şekilde görmek değil. :fool:
Benim onlardan beklentim farklı. :oleyo2:

Esir düşmesini bende istemiyorum, beklemiyorum da. Paşa paşa Law gidecek olursa boş gitmez bir şeyler planlayıp gider. Yolda kıstırır belki gafil avlar. :fool:

Hawkins çakalı kartlarında kaderlerinin çarpışacağını 1v1 olsa Law'ın yeneceğini gördü. Önlem aldı.
Ha birde ittifak kuracak diyorlar. Her görüşünde seni hapse tıktığımdan emin olacağım diyen o kadar korkuyor ki herhalde Law'dan her türlü önlem mevcut. Parmaklıklar arkasında kurarlar ittifakı. :hhh:
Zaten bu Hawkins ile Drake tam köpek olmuşlar. Adamlar bildiğin ciddi ciddi saldırıyor. Biri Sanji’ye biri de Law’a kafayı takmış tam ezikler ya :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık