Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@William cutting
Zoro vs Kyoshiro oluyor, Zoro kızı kurtarmaya gidiyor, Kyoshiro napiyorsun hemşerim demiyor :) Kızın kim olduğu , Kyo aslında kim olayına falan bana malzeme veriyor hep. O saldırıları karşılayan adam Zoro'yu, Hiyoriyi kurtarmadan önce durdurur elbet ama amacı başka işte :gamyon:

Kyoshiro = Denjiro şeylerini bulacam bol bol. :p

Son düzenleme:
Şu mangayı nerenizle okuyorsunuz Allah aşkına ne kadar düz mantıkla tartışıyorsunuz. BM sanjinin babasını yıldırımla teklemis düz saldirsa tekleyemezmiş yazan bile var.
Sanjinin babası elektrikli bir saldırı yaptığı için BM de kısasa kısas yaptı o kadar.
Bazen şu yorumları okumak istemiyorum bazen de kaçırdığım birşey varmı diye bakıyorum ama her bakisimda böyle tartışmalar harbiden de yoruyor. Bunca emeğe yazık.

Şu mangayı nerenizle okuyorsunuz Allah aşkına ne kadar düz mantıkla tartışıyorsunuz. BM sanjinin babasını yıldırımla teklemis düz saldirsa tekleyemezmiş yazan bile var.
Sanjinin babası elektrikli bir saldırı yaptığı için BM de kısasa kısas yaptı o kadar.
Bazen şu yorumları okumak istemiyorum bazen de kaçırdığım birşey varmı diye bakıyorum ama her bakisimda böyle tartışmalar harbiden de yoruyor. Bunca emeğe yazık.
Hahaha iyi bir okuyucu işte bende söylemek isterdim ama kime ne anlatacaksın :D sanjinin babası elektriksel güçtü aynen.

Ara olmayaydı iyiydi. :D Şu savaşa 7 gün kalmış mıdır yoksa hala 8 günde sekiyor muyuz. Manga dünyasında Kaido belki 1 ayda inecek bize 1 seneden fazla. :artiz:
Hala 8 gün var galiba gün geçmedi. :D Aynen bi de sürekli ara veriyor. Tam tembel bu adam. Sürekli eleştiriyoruz ve laf ediyoruz. Hak ediyor. Şimdi Kaido arcı 100 bölümde bitse bunun 50'si boş bölüm olur. :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık