Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro ilk slashtan sonra teknik kullanmadan dövüştü, yoksa Kyoshiro bu kadar dayanamazdı.

Quuen'in ayağa kalkacağını düşünenler var, diyelim ki kalktı, ne değişecek? Sadece daha fazla dayak yemiş olacak...
Kyoshi güçlü. Ashura gibi. Ciddi bir dövüş olmadan aradan çıkmaz böyle adamlar.

Kalkmaması daha kötü. Bu adamın Duracell olması lazım ucuz kalem pil değil. Kimse Bm'yi yenmesini beklemiyor ama gücünü de göstersin. Bu seyreden beklenilen şey..

Ya adamı savaşırken henüz yeni gördük ve çok rahat gözüktü zoroya karşı ama yok zoro şöyle yapsa kyoshiro dayanamazdı yok böyleydi. Beyler belliki bu kyoshiro çok güçlü çıkıcak kaldı ki zoronun henüz icraatı yok killerle karşılıklı tekleştiler o kadar

Kalkmaması daha kötü. Bu adamın Duracell olması lazım ucuz kalem pil değil. Kimse Bm'yi yenmesini beklemiyor ama gücünü de göstersin. Bu seyreden beklenilen şey..
Kata ile bilmem kaç saat savaştıktan sonra Kaido'dan tek yedi Luffy. İmparatorlar, komutan seviyesi adamlar için farklı bir kulvar. En fazla alacağı hasarı arttırır, ayağa kalkıp dövüşmesi.

Aksiyon istiyorum Luffy, dal istiyorum, yok et istiyorum.
Yok, sıklığa göre. Genellikle 4 bölümde bir ara verdiği için tahminen öyle bir çizelge çıkarmışlar. Arada böyle şaşabiliyor. Geçmişte 5, hatta 6 bölümün ardından ara verdiği de olmuştu yanılmıyorsam.
Anladım. Teşekkürler.

Açıkçası son bir kaç bölüm gibi iyi bir bölüm çıkardı Oda
Bende herkes gibi queen in tek yediğine inanmıyorum. Kaido tayfası açıkça dayanıklıkları ile ön plana çıkarken bu şekil de bir tekleme durumunun olacağına inanamıyorum
Ama big mom'ın hakisiz ve meyvesiz haliyle bile queen i alacağını dusunenlerdenim
Zoro ya gelirsek açıkçası kyoshiro beni büyük beklentilere soktuğu için zoro için güçlü bir rakip olduğunu düşünüyorum
Sanki ise drake ile suitsiz başa cikabilsede drake i yenmek için suiti kullanması sart olduğu çok belli
Big mom'ın hapishanede çıkaracağı karışıklıktan sonra diğer 4 hapishanede de luffy ve yaşlı amca bir şeyler yapmaya baslamasi lazım yakuza liderlerini kurtarmaları için
Shutenmarunun gosterecegi şeyin ise bir mezar olacaginin dusunuyorum büyük ihtimal denjironun mezarı bile olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık