Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Raiden haklı la. Az sahne okuyun. Zoro demiyor ben bunu ashura atsam yerim diye size ne oluyor?

Orada verilmek istenen şey belli, iki insan dövüşmüş ve Kyoshiro rahat takılan taraf. Artık Kyoshiro her türlü daha güçlü olduğundan mıdır yoksa Zoro yaralı ve iki kılıçlı olduğundan mıdır kendiniz kararınızı verin. Bence ikincisinden dolayı.
Bu adam daha ne kadar yaralı kalacak yav. Merhem sürdüler, uyudu dinlendi vs. Her olayda ama yaralı falan denecekse işimiz var. Kaldı ki iki kılıçlı olmasının sebebi de kılıçlarından birini çaldırması ve sonra bayılıp geri alamaması.

Cinnet geçirip Prometheus, Napoleon ve Zeus'u yedikten sonra kendine gelir.
Quenn falan bir kere vursun da hafızası yerine gelsin istiyorum aslında ama Quenn ayağa bile kalksa yeşilaycılar ağızlarından salyalar saçarak Luffy'i gömmeye gelecekler. O yüzden sonra kendine gelse de olur. :(

Lan tamam kalksin da rahata erin emi. BM'yi şurada rezil etsin de Amiral Yonko konularını nasıl kirletiyorum bi görün.
Queen'in kalkması Bm'yi neden rezil etsin ? Haki yok, meyve yok. Bi' vurdu diye Queen Allahım sana geldim lütfen beni kabul et mi diyecekti ? :hoo: Herif 1.320 ödüllü ve meyvesinin hayvan gibi dayanıklılığı var. İlginç yav.

Queen'in kalkması Bm'yi neden rezil etsin ? Haki yok, meyve yok. Bi' vurdu diye Queen Allahım sana geldim lütfen beni kabul et mi diyecekti ? :hoo: Herif 1.320 ödüllü ve meyvesinin hayvan gibi dayanıklılığı var. İlginç yav.
Rezil olması ayağa kalkma değil BM'nin düşeceği durum ile ilgili dedim. Gidip sopa yerse Mama o halde kalkip, konularim hazır :)

Kalksa da problem değil. Ya kaçar ya dayak yer. 3. seçenek olursa rezil olmuş olur.

Bu adam daha ne kadar yaralı kalacak yav. Merhem sürdüler, uyudu dinlendi vs. Her olayda ama yaralı falan denecekse işimiz var. Kaldı ki iki kılıçlı olmasının sebebi de kılıçlarından birini çaldırması ve sonra bayılıp geri alamaması.
Yalnız merhem, merhem olmayabilir. Usopp sonuçta. :/ Toko babasının yanındayken üzülüyordu zaten.

Yaralı ve 2 kılıçlı şu an adam aga. Öyle ya da böyle. Benim güldüğüm şey bu haldeki adama Kyoshiro ya da Jack'i alamaz diyince hater oluyoruz. :S Zoro nasıl bir seviyedeyse bu haldeyken Jack'i alabiliyor? :D

Ya da Denjiro'nun mezarını gösterir. Bunu kim yaptı diye sorarlarsa da Kyoshiro der ve ortalık
Bu oda neler cikartir ortaya bilmiyorum oden ölmemis bile cikarsa sasirmayacagim belkide gece yarisi cocugu bile cikar veya aklini yitirmis bir sekilde odeni gosterir.
Luffy g4 iken teke gidiyorsa Queen'in gitmesi neden garip olsun ki?
çünkü kaido sopasiyla isimli bir saldiri muhtemel güçlü bir saldirisini yapti tek atti burda sadece big mom atladi kafasini tutup yere vurdu yani basit bir saldiri oldugunu dusundugum icin tek yemesi bana garip gelir.Ben daha cok döve döve hapishaneyi yikacagini dusunuyorum belki luffyde katilir beraber dagitirlar hapishaneyi

Yalnız merhem, merhem olmayabilir. Usopp sonuçta. :/ Toko babasının yanındayken üzülüyordu zaten.

Yaralı ve 2 kılıçlı şu an adam aga. Öyle ya da böyle. Benim güldüğüm şey bu haldeki adama Kyoshiro ya da Jack'i alamaz diyince hater oluyoruz. :S Zoro nasıl bir seviyedeyse bu haldeyken Jack'i alabiliyor? :D
Hak verdim yorumuna şu an. Zoro hala tam gücünde değildir o zaman. Hak verince de tartışma çok çabuk bitti ama yapacak bir şey yok. :(

Rezil olması ayağa kalkma değil BM'nin düşeceği durum ile ilgili dedim. Gidip sopa yerse Mama o halde kalkip, konularim hazır :)

Kalksa da problem değil. Ya kaçar ya dayak yer. 3. seçenek olursa rezil olmuş olur.
Queen dayanıklılık ve fiziksel güç olarak ön planda biri ama bence saldırı gücü çok yüksek ya da çok etkili değil. Yani Bm'ye saldırsa bile işlemeyebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık