Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzun zaman sonra bir yorum yapayım.

Kyoshiro bas bas bağırıyor ben taraf değiştireceğim diye. Adam başka şeyler peşinde bu çok bariz. Acaba amacı ne? Oden'in bir şeyi çıkacak herhalde bu herif. Ha Shogun'un yerine geçmeyi de hedefliyor olabilir. :D

Drake zaten taraf değiştirmeye en yakın kişi. Sanji ile dövüşünü boşvermek en iyisi. Oradan bir şey çıkmayacak.

Hawkins çok fazla Kaido'ya bağımlı gözüküyor. Law'ı da fena sıkıştırdı. Anca karşı ittifakı avantajlı görürse döner gibi gözüküyor.

Big Mom tek atmamış olabilir. Adamda zoan meyvesi var. Ama pek bir şey farketmez. Her türlü süpürür.

Luffy, Kid'e karşı duygusal bir şeyler hissetmeye başladı. Artık onu kankası yapar.

Shogun sanırım çöp. Güçlü biri gibi değil bir lider gibi gözüküyor.

Kaido boşuna çırpınmamış bm gelirken.

O değil de kyoshiro bildiğin zoro ile oynuyor la.
Bu kadarını beklemiyordum şahsen.

Drake sende ne alındın be kardeşim. Sanji sanki sülalesini katletmiş gibi saldırıyor.

En zor iş law’ın ne diyim kolay gelsin. Çok zor...

Uzun zaman sonra bir yorum yapayım.

Kyoshiro bas bas bağırıyor ben taraf değiştireceğim diye. Adam başka şeyler peşinde bu çok bariz. Acaba amacı ne? Oden'in bir şeyi çıkacak herhalde bu herif. Ha Shogun'un yerine geçmeyi de hedefliyor olabilir. :D

Drake zaten taraf değiştirmeye en yakın kişi. Sanji ile dövüşünü boşvermek en iyisi. Oradan bir şey çıkmayacak.

Hawkins çok fazla Kaido'ya bağımlı gözüküyor. Law'ı da fena sıkıştırdı. Anca karşı ittifakı avantajlı görürse döner gibi gözüküyor.

Big Mom tek atmamış olabilir. Adamda zoan meyvesi var. Ama pek bir şey farketmez. Her türlü süpürür.

Luffy, Kid'e karşı duygusal bir şeyler hissetmeye başladı. Artık onu kankası yapar.

Shogun sanırım çöp. Güçlü biri gibi değil bir lider gibi gözüküyor.
Tam tersi aslında. Hawkins tayfada daha yeni ve bir şeylerin peşinde.

Drake çok daha uzun süredir tayfada.

Marco Garpın yumruğunu net almasına rağmen bayılmadı,BM Bege’e vurdu teke indirmedi,Queen de bayılmamıştır.1,3 milyarlık zoan meyveli adamın teke gideceğine inanmıyorum.
Luffy Kaido'ya karşı teke gideceğine inanıyorsun da Queen'in BM'ye karşı teke gideceğine inanmıyor musun? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık