Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nedir bu nefret ya. Insanlar yorum yapması için yer burası zaten. Denjiro Kyoshiro çıkabilir diye ben de Jack hafif üstü bekliyorum. Neden celalleniyorsun ki millete?
Çıkamaz demiyorum. Zoroya saldırıp yenerse kaidodan güçlü olur mu diye düşünüyorum.

Nefret etmiyorum kbkma böyle bir izlenim için. Arkadaşlar zoronun adadaki en güçlü ilk 10 içinde olmadığını artık anlaması gerektiğini düşünüyorum. Her hafta kendilerini savunmak zorunda kalıyorlar

Renkli sayfada bana ekmek var.

Orochi hala çok çirkin değişen bir şey yok. Hatta yakın çekim görünce iyice tadım kaçtı. Bu nedir yahu?

Zoro ciddi zorlanıyor ama hak vermek lazım. Adam hem yaralı hem 2 kılıcı var sadece. Birde yandan ninja plebler salça oluyor herife.

Diğer sayfada ödüllere bakıyor eleman. Ve ödüller güncel. Luffynin 1.5 milyarlık ödülü bariz gözüküyor. Hala küçümsemeleri garip. Adadaki muhtemel 4. en yüksek ödüle sahip adam şuan.

Sanjinin müthiş K.hakisi ağzı ile kuyruk arasında yarım metre kalana kadar işlemiyor. Belki karı kıza harcıyordur müthiş hakisini kim bilir. O kadar Katayı dodgeladı adam müthiş olmalı lskhfldfas

Hawkins gene gavatlık peşinde ama Lawın tayfası kaptanlarının eli kana bulaşmasın diye kendilerini gebertirse kritik bir anda, o zaman görün siz Hawkinsi. Tabi Lawın yeteneği hala çok şeye gebe. Hawkinsi bariz antileyebilecek 2 meyveden biri bence.

Sonra gene Sanjiyi görüyoruz. Draketen kaçmaktan başka bişi yapmıyor. Ayrıca bariz bir ego problemi yaşıyor. Ödülü ilk kez marimoyu geçti bunu ağzından düşürmüyor. Zoronun kalan 700 bölümde bunun lafını ettiğini hiç hatırlamıyorum. Bu da tarafları biraz belli ediyor.

Queenden daha allengirli bir meyve beklerdim. Dümdüz otobur dinozor lan bu Kakunun fazla gelişmişi sadece. Lakabı havada kaldı sanki. Ama hala belli olmaz mekanik tarafında bir hinlikler vardır belki. Neyse Linlin hemen indirdi boynunu aşağıya. Helal lan sana şişko.

Çıkamaz demiyorum. Zıroya saldırıp yenerse kaidodan güçlü olur mu diye düşünüyorum. Nefret etmiyorum kbkma böyle bir izlenim için. Arkadaşlar zoronun adadaki en güçlü ilk 10 içinde olmadığını artık anlaması gerektiğini düşünüyorum. Her hafta kendilerini savunmak zorunda kalıyorlar
Kyoshiro Zoroya, Çakılı Mihawk vs Pretimeskip Zoro muamelesi çekti bana göre. Ben Zoronun da ondan güçlü olduğunu sanmıyorum şu an. Da Kyoshiro = Queen demek Zoro yüzünden değil ben Denjiro olabilir diyerek Jack üstü , arkadaş da Queen dengi görmüştür çünkü güçlü adam şart. 2 tane yonko var ki bu Kyoshiro Queen icin,Drake'e Page1'a emir verdirecek kadar statü sahibi.

Zoro kaçıncı bilmem ama ondan güçlü baya kimse var

Ashura'yi 2 kez kullandı sanırım. O da etkili bir yetenek olarak görülüyor ki shishisonson'da etkili tabii. Kişiden kişiye değişir trump card hangisi olduğu.

Çıkamaz demiyorum. Zoroya saldırıp yenerse kaidodan güçlü olur mu diye düşünüyorum.

Nefret etmiyorum kbkma böyle bir izlenim için. Arkadaşlar zoronun adadaki en güçlü ilk 10 içinde olmadığını artık anlaması gerektiğini düşünüyorum. Her hafta kendilerini savunmak zorunda kalıyorlar
Sence adadaki en güçlü 10 kişi kim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık