Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
olasi bir durum her zaman ki gibi önce bir pata küte dayak sonra patlasın Power uplar , çoşsun mugiwaralar :D bir kere de şaşırt bizi be Oda .
Bilmiyorum bizim taraftan birkaç kişi daha yakalanabilir gibi geldi bana. Çünkü savaşa daha 8-9 gün var ve hepsi ifşa oldu. İllaki yakalarlar bu kadar günde.

Spoilerda başta King yazmışlar, bi an oha noluyo lan dedim.

Kurşun atıyon ama, önümde Franky de yok olmaz böyle :artiz:
Lan yoksa önceki bölüm kurşunları Zoro durdurmadı da Sanji mi durdurdu yoksa :S Neyse Zoro da ok durduruyor işte, o da anca ortamda karı kız varsa :T

O su kaynar su mu?
suyu geçtim Kid yine hangi ara yakalandı ? :D , Oda bize diyor ki bu ikili bu ark birlikte gençler eğleniyor muyuz ? :D Kid ve Luffy Wano sonu kanka olmazlarsa iyidir :fool:

Bilmiyorum bizim taraftan birkaç kişi daha yakalanabilir gibi geldi bana. Çünkü savaşa daha 8-9 gün var ve hepsi ifşa oldu. İllaki yakalarlar bu kadar günde.
aynen şahsi fikrim istediğim Kaos ve ekşın ortamı sonunda gerçekleşmeye başladı. :D tam bir festival alanına dönecek Wano

suyu geçtim Kid yine hangi ara yakalandı ? :D , Oda bize diyor ki bu ikili bu ark birlikte gençler eğleniyor muyuz ? :D Kid ve Luffy Wano sonu kanka olmazlarsa iyidir :fool:

aynen şahsi fikrim istediğim Kaos ve ekşın ortamı sonunda gerçekleşmeye başladı. :D tam bir festival alanına dönecek Wano
Aynen meydan savaşı olacak gibi. Buda Marinford'dan beri olmayan birşey. Güzel olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık