Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kral Haki budur aga. Oroda paylaşmış biri. Her yer titriyor.

Big Mom anamız, Tottoland evimiz

Şu an HxH okusak var ya olurdu, çok da cool olurdu.

Big Mom şu an Hell Mode açtı gibi. Ne Luffy ne Kid oradan sağ çıkmamalı da hadi torpilleyelim biraz. Kid vs Kaido ekiple de olsa olacak. Altyapı oldu. Şu an Luffy vs Kaido mu Kid vs Kaido mu olsa Kid isterim. Bu bölüm Kid'e sempatim 10 kat arttı.
Ben daha önce çok söyledim bunları. Hatta yine senle konuşmuştuk galiba seri toz pembe ilerliyor diye. Bu böyle devam edecek. Dövüş konusunda benim seride zerre beklentim yok. Her şey olması gerektiği için oluyor dövüşler de.

Şimdi Kid'in durumunu ne kadar acınası bulsamda bu adamda bir korsan ve aynı zamanda bir katil. Yani Kaido'nun kendisine yaptıklarını o da bir başkasına yaptı.

Valla bu arcın yıldızı Kid olsa hayır demezdim.

Fakat Kid intikam yolunda Law’un Doffy karşısında düştüğü duruma düşüp Luffy tarafından kurtarılmasın lütfen ya. Ağır söverim.
Bu iş kid oyuncağı değil dedi Kaido, imkanı yok.
Ha bakış açını da sokuyorsun işin içine, hahahahah. Monet'in orada işi Luffy'i hedeflediği noktaya ulaşmasını engellemek, Monet kazanıyor. Zoro kızları koruyacağım diye, aynı anda arkadan yavşağın biri dürtüklüyor diye açık veriyor, gene de kızları koruyor. Kİm kazanmış kim kaybetmiş acaba? Zaten şu an iyi niyetli bir tartışma döndürüyor olsan, Zoro'nun çok ağır bastığını kabul edersin ama işte, nedendir bilmiyorum artık tadı kalmadı.
Zoronun hedefi kılıcını geri almak en başta. Peki sonuç?
Sen de işine gelen yeri görüyorsun MoP. Zoro hedefine ulaşamıyor üstelik bayılıp düşmanın merhametine kalıyor. Düşmanı orada bırakıp yoluna bakıyor. Luffy’yi hedefine ulaşamadı deyip ezerken Zoronun ulaşamadığı hedefini görmezden gelmek de pek tat vermiyor hani.

Bize dram yaşatmıyor ki nalet Oda. Bizimkiler hamama gidip keyif çatsın, ev önünde mahalle dedikodusu yapsın, Toko kurtarırken havalı poz versin. Anca başkaları yaşasın dramı. Bepolar işkence görür, ağır yaralı. Kid tekrar işkence görmeye başlar. En üzücü olanda Killer, sen git sevdiğimiz novaya pis meyveden yedir. :(
Diyorum ya adalet yok :d Yalnız bu olaylardan sonra ibrenin yönü değişir, Kidd sorumluluğu alıp Kaido'ya ciddi zarar verirse o zaman arc yoluna girmiş olur. Dressrosa'daki gibi Luffy gider tek başına kahraman olursa en kötüsü bu olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık