Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid ile Luffy'nin sağ kolu birbirine denkmiş desene. :( Üzüldüm lan.

Bir de Kid, Killer'a ''partner'' demiş/düşünmüş. O zaman kesin olarak diyebiliriz ki Kid ile Killer'ın seviyelerini birbirine çoooooooooook yakın.:hhh:
Zoro ile killer nasıl birbirine denk ? Savaşa başlarken Zoro'nun tek kılıcı yoktu. Eşit şartlarda başlamadılar vs ye . Henüz her şeyin başlarındayız bence şimdiden seviye belirlememek lazım . Ark sonuna doğru kimler neler yapacak gördükten sonra ters köşe olmamak için .

Şimdi Killer mi çok zayıf yoksa Zoro mu çok güçlü? Yoksa ortaya karışık mı? Bunu ciddi soruyorum bu arada. Laf atma niyetim falan yok.
Çünkü o açıkçı adam olmasa yüksek ihtimalle Zoro darbe bile yemeyecekti. Üstüne açlığını vurguladı Oda. Bayılmasına kılıf olarak. Yok Killer silahını geri çekemedi falan. Resmen ezdirdi adamı. Bence saçma oldu ya.
Tabiki Killer çok zayıf, Pika gibi işte Kaku bile yener yani :bilmem:

Herkes yemiş der. Kimse attı demez tabi.:D
Nasıl attığını aklına getir ? gelmedi değil mi o kısımları sildin kafanda :hhh:

-------------------------------------------------------------------------------------

Her ne kadar adamın süpernova olmasını ve Zoro'nun teklemiş olmasını istesem bile seri için hiç iyi olmadı bu, umarım Killer değildir bir şekilde başka bir durum vardır. Kid'in Law durumuna gelmesini hiç istemem.

Muhtemelen Kid yada Luffy gibi hapishanedeki eziyete dayanamayıp iradesi kırıldı. Başka bir şey düşünemiyorum şuan.

Yalnız Kid ve Killer'a üzüldüm. Yağız delikanlıyı ne hale getirmişler. Üstüne üstlük Smile yedirmişler galiba.

Killer serideki en büyük dönüşümü geçiren kişi oldu. Kaido, Kid'in hakkıdır Luffy sen geride kal kardeşim.

Bu arada boşuna demedik, 2 Kılıçlı Zoro Kamazo'yu yenemiyordu. Kendine giren orağı çıkarma pahasına sıkıştırdı silahı. Sonra çekti ağzına koydu. En iyi tekniklerinden birini yaptı. Sonra da bayıldı.

Daha çok patlarsın eyyy Aydennn çoooook! Hahaha :D

Zoro mevkidaşı olan novaya tek atmış hee :alkis:O zaman şimdiiii.. Önce Zoro'ya laf atan hater'lar sonra Zoro'yu eleştiren Zoro fanları Zoro'dan af dilesin:mincika::fool:
Zoro'ya hakkını iade itibar yaparım o konu da ama hala 2 v 1 de kim olursa olsun dikkatsizlik yapması affedilemez. Hele bir düşmana arkası dönmesi hiç affedilemez. Allahtan Kamazo önden soktu da Mihawk karşısında yaptığı efsane konuşma güme gitmedi reisin.

Bu Killer'in seviyesi neydiki acaba? Zaman atlaması öncesi Urouge ile bir çatışmaları olmuştu ama ordan seviye biçmek doğru olmaz. Ben 4-5 adam diyordum görmeden önce. Eğer o seviyelerde ise Zoro çok güçlüdür. 3. komutan seviyesi falan olur o zaman Zoro. Bi bilgi alsak keşke.

Tabiki Killer çok zayıf, Pika gibi işte Kaku bile yener yani :bilmem:

Nasıl attığını aklına getir ? gelmedi değil mi o kısımları sildin kafanda :hhh:

-------------------------------------------------------------------------------------

Her ne kadar adamın süpernova olmasını ve Zoro'nun teklemiş olmasını istesem bile seri için hiç iyi olmadı bu, umarım Killer değildir bir şekilde başka bir durum vardır. Kid'in Law durumuna gelmesini hiç istemem.

Muhtemelen Kid yada Luffy gibi hapishanedeki eziyete dayanamayıp iradesi kırıldı. Başka bir şey düşünemiyorum şuan.
Normalde Zoro çok güçlü diye mutlu olmam lazım ama bana da çok saçma geldi. Killer çok büyük hayal kırıklığı oldu. Yani Zoro çok güçlü olduğu için olmuş olsa bile sonuçta Killer ezildi. Hadi Zoro'ya yenilmesini geçtim, Orochi'nin ayakçılığını yapması bitirdi karakteri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık