Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında Zoro Kyoshiro'ya tek atacak güce ve kudrete sahip lakin mangaka Kyoshiro'yu harcamak istemiyor.
Kyoshiro'yu sağlam bekliyorum ben. Vaktinde Orochi'de aradığımızı Kyoshi'de bulacağız. Ayrıca Zoro'nun gerçek gücünü de görmemiz gerekiyor artık. Yetti be arkadaş koy işte karşısına Zoro'nun dişine göre bir rakip. Gücünü herkese göstersin reyiz.

Kyoshiro'yu sağlam bekliyorum ben. Vaktinde Orochi'de aradığımızı Kyoshi'de bulacağız. Ayrıca Zoro'nun gerçek gücünü de görmemiz gerekiyor artık. Yetti be arkadaş koy işte karşısına Zoro'nun dişine göre bir rakip. Gücünü herkese göstersin reyiz.
Gücünü göstermesi için henüz erken, büyük savaşa daha günler var. Büyük savaş öncesi sınırlarını sonuna kadar zorlayacak bir aksiyona giremez. Az kaldı, sabır...

Law'ı ve Luffy'yi aksiyonda görmek istiyorum 945'te.

Luffy ringten kurtulmalı. Artık haki mi kullanır, anahtarını mı getirir Raizo bilemem. Ama hapis hayatı yetti artık. Gitmeden önce B. haki tekniğini de öğrenir belki.

Zoro vs Kyoshiro ve Sanji vs Drake sürsün isterim ama sürmez muhtemelen. Olaya tayfası orada bulunan Law dahil olmalı artık.

Söyle ona, bu bölüm bayağı kulağını çınlattım onun.
Yan karakterlerini doğru düzgün işlesin. :mincika:
Kulağıma nasıl da hoş nameler geliyor diyordu, demek kaynağı senmişsin.

İletirim de Law hiç umrunda değil, çok şey yapmasak iyi olur.
Tüm Zoro fanlarına hater olma sebebi şu anlayış.

Ha bide ''Zoro daha gücünü göstermedi o yüzden olabilir'' düşünce furyası. xD
Hacım acı gerçekler, yapacak bir şey yok, o satırları yazarken inan elim titriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık