Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfada en sevdiğim iki kişinin bunlar olması ne güzel. :flaugh:
Aynen öyle, en sevdiğim ikili olabilir. :D

Adam dostuna bunu yapanlardan intikam almak için kaçtığı hapishaneye dönmüş sen mental olarak bitmiş diyorsun.İlginç.
Killer bile tam olarak bitmiş denilemez. Gayet güçlü. İlla ki düzelecektir. Kid'in bu kadar güvendiği, dostum dediği kişinin iradesi zayıf olamaz. Kid desek karakter olarak bunun üstesinden gelebilecek kişi.

Adam dostuna bunu yapanlardan intikam almak için kaçtığı hapishaneye dönmüş sen mental olarak bitmiş diyorsun.İlginç.
Wano sonrası için diyorum. İkincisi hapishaneye dönmedi kurtarmaya çalışırken yakalandı ve hapishaneye getirdiler. Elinde kairoseki ile kurtarmaya çalışacak kadar mental çöküş içinde adam. Aklı başında hareket edememiş. tek başına da hiç bir halt yiyemeyeceğini bildiği halde hem de.

Bundan sonra çizimi iyi olan karakterlere farklı gözle bakmak lazım. Kamazounun çizimi çok iyiydi özene bezene. Hatta bence wanodaki en iyi kostüm ondaydı. Herif killer çıktı. İkinci en iyi kostüm kyoda.
Kamazou olarak tanıtılan Killer'ın tasarımı cidden çok çok iyi :a:

Aslında sayıda güzel bir detay vardı yazan birisini görmedim.

Queen diyor ki her türden insan suda boğulabilir.Yani mangaka açık açık Kaido insan değil demeye getiriyor.Canavar olduğuna büyük bir delalet daha işte.Açıkçası bu yüzden orjinalinin ejderha olduğu teorileri mantıklı gelmeye başladı.Çeşit çeşit meyve var sonuçta.Belki ejderhayken " Oni " meyvesi yemiş bile olabilir.Bu tüm o boynuzları falan da açıklar.

Yada Oars gibi bir ırktan çıkacak.Yani kesinlikle insan değil çok özel bir ırk mensubu.

Onun dışında çok büyük olabilecek bir sinyal daha yakaladım ama onu buraya yazmasam iyi olacak.Teoriye benzer şekilde tartışmaya açsam iyi olur.
Neymiş çıtlat biraz :utangac:

Wano sonrası için diyorum. İkincisi hapishaneye dönmedi kurtarmaya çalışırken yakalandı ve hapishaneye getirdiler. Elinde kairoseki ile kurtarmaya çalışacak kadar mental çöküş içinde adam. Aklı başında hareket edememiş. tek başına da hiç bir halt yiyemeyeceğini bildiği halde hem de.
Yahu Quenn bile Kidi yakalanmış görünce şaşırıyor.Yakalayan adamlar muhtemelen kelepçesi olduğunu unutmuş diyor,Luffy Kidin kendini yakalatması için bir sebep olmalı falan diyor.Bence adamın kendini bilerek yakalatması ayan beyan ortada.İsterse yüz tane kelepçe taksınlar o çer çöpün Kidi yakalayabileceğini ciddi ciddi düşünüyor musun sen ?

Wano sonrası veya şimdi farketmez.Kid kendi karizması olan bilinen bir adam gayet.Tekrar tayfa toplamak istese rahatlıkla toplar.Sonuçta yola çıktığında tayfası hazır halde çıkmamıştır yola.

Yahu Quenn bile Kidi yakalanmış görünce şaşırıyor.Yakalayan adamlar muhtemelen kelepçesi olduğunu unutmuş diyor,Luffy Kidin kendini yakalatması için bir sebep olmalı falan diyor.Bence adamın kendini bilerek yakalatması ayan beyan ortada.İsterse yüz tane kelepçe taksınlar o çer çöpün Kidi yakalayabileceğini ciddi ciddi düşünüyor musun sen ?

Wano sonrası veya şimdi farketmez.Kid kendi karizması olan bilinen bir adam gayet.Tekrar tayfa toplamak istese rahatlıkla toplar.Sonuçta yola çıktığında tayfası hazır halde çıkmamıştır yola.
Tamam işte kendi yakalanıyor. Zaten karşı koymamış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık