Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda bu konuda 2y önce daha cesurdu. Luffy'e kanca takıyorlardı, Zoro kendi ayağını kesiyordu ark bossları tayfayı tekleye tekleye geziyordu. Op'un 2y öncesi shonen mangalarda alıştığımız ana karakterler her işten kayıpsız çıkar kuralını bozuyordu. En basitinden Kuma hepsini teklesi ve bizimkiler çaresizce izlediler. Normal shonen mangada ana karakterin başına öyle bir olay gelse bir taraflarından güç çıkarıp yener düşmanı. Op'ta ise öyle olmadı ve çokta güzel oldu. 2y sonra ise Big Mom gibi serinin 4 zirvesinden biri Chopper tarafından tanklandı:/ Acaba cesaret mi edemiyor diyecem fanlardan dolayı, ama geçen ark en çok fanlara sahip karakterlerden birine yaptıkları ortada. Umarım Oda torpilin, manganın zevkini baltaladığının farkına varır.
Ben fanlara çok takıldığını sanmıyorum. Önem verse zırt pırt ara koymaz.

Kid tekrar yakalandı dendiğinde işin içinde bir şey var diye düşünmüştüm.Elleri kelepçeli bile olsa o adamı komutan seviyesinden daha aşağı biri yakalayamazdı.Killerı görünce direk kendini yakalatmış.Hayır adamı geri getiriyorsun da neden iki şov yaptırmıyorsun.Direk kafalama suya sokturuyor ya adamı mangaka kuduruyorum.Kim benim ortağıma bunu yaptı lan derken kral haki salar dedim ama onu bile yaptırtmadı adama şaka gibi.İyice soğumaya başladım artık.
Son gülen iyi güler Reis, zaten bu sefer de son gülen iyi gülmezse lastiğin maceralarını tom ve jery kıvamında izlerim :oleyo2:

Kid ve Killer kendi intikamlarını kendileri almalı yada ölüp gitmeliler:bilmem:

Ben fanlara çok takıldığını sanmıyorum. Önem verse zırt pırt ara koymaz.
O zaman istediği kurgu olsun diye torpil yapıyor. Karşı taraf çok güçlü bizimkilerde güçsüz olunca başlıyor torpiller. Şu ark ile bırakır umarım da bizim tayfanın aklı başına gelir. Sanki ne olursa olsun yaşayacaklarını biliyorlarmış gibi bir hava adamlarda.

O zaman istediği kurgu olsun diye torpil yapıyor. Karşı taraf çok güçlü bizimkilerde güçsüz olunca başlıyor torpiller. Şu ark ile bırakır umarım da bizim tayfanın aklı başına gelir. Sanki ne olursa olsun yaşayacaklarını biliyorlarmış gibi bir hava adamlarda.
Öyle tabi. Senaryo için saçmalıyor, istediğini yapıyor. Normalde 9 gün çarmıhta hırpalanmış aç Zoro'nun , Kuma'nın sinirine dayanan Zoro'nun daha çok örnekleri verilir. Kalk tırpan ile bayılt.

Kid tekrar yakalandı dendiğinde işin içinde bir şey var diye düşünmüştüm.Elleri kelepçeli bile olsa o adamı komutan seviyesinden daha aşağı biri yakalayamazdı.Killerı görünce direk kendini yakalatmış.Hayır adamı geri getiriyorsun da neden iki şov yaptırmıyorsun.Direk kafalama suya sokturuyor ya adamı mangaka kuduruyorum.Kim benim ortağıma bunu yaptı lan derken kral haki salar dedim ama onu bile yaptırtmadı adama şaka gibi.İyice soğumaya başladım artık.
Karma Kid'i fena vurmuş onu farkettin mi ? Mangaka dönüp dolaştırıp çarptırmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık