Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 942: Hakumai Daimyosu Shimotsuki Yasu'ie

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kafası olmadan hamam böceği gibi yaşayan da görür muyuz peki? Fazla mantıksız.

Abartmiyorum. Yasu ölmedi ise bu bölüm en çöp bölüm . Bu bölümü güzel yapan bu fedakarlık
Oda, öldürmek isterse ölür. Yaşayacaksa tek yolu Law'dır. Nereden kurşun aldığı önemli değil, Luffy'i ölümden çevirmiş biri kendisi.

O olasılık Lawa rol biçme olasılığı. Soylemene gerek yok anlasiliyor.

Ölmedi ise bu bölüm en leş bölüm.
Evet aynen öyle. Çünkü sadece onun yapabileceği şeyler söz konusu. Ve yine çünkü İeyasu'da Rosinante'yi gördüm. Law da bir şekilde söylediklerini duymuşsa eli kolu bağlı durmamıştır, durmaz.

Ama görüp görmemesi mesele. Ayrıca bu bölümde olanları gözönünde bulundurunca çok uçuk fikirler oluyor yine de.

He bunların hiçbiri önemli değil. Ben sadece İeyasu'nun kurtulmasını istiyorum. Nasıl olur, umrumda değil.

Yahu şu an asıl ortağın karışmaması mantıksız olacak. Kimse aranan Toko'yu, aranan Zoro'yu tanımayacak mı? Orochi, Ebisu halkı için bırakın gitsin mi diyecek. O halk Yasu'nun cesedini almadan gidecek mi? Zoro zaten direk saldırmayacak Orochi'ye. O birisine saldırdığı zaman geri adım atmaz savunur. Buda karakter moraline uygundur. Bu karakter ilk tanıtıldığı zaman bile birisini korumak için çarmıha gerilmiş şekilde tanıtıldı.

Hapishane sırf Kaido ile alakalı bir şey değil. Yakuza patronları var orada. Orochi'ye karşı olan binlerce kişi var. Herhalde hiç umursamayacaklar bunu. :/

Ayrıca geçmişte de Hachi'nin yaptığı fedakarlık boşa gitmedi mi? Luffy her şeye rağmen yumruğu yapıştırmadı mı? Bazı anlar vardır, geri adım atmaman gerekiyor. O tarz anlardan birisi olabilir. Yoksa Zoro durduk yere gidip de Orochi'ye saldırmaz zaten.
Vlla gelecek bölümler hakkında konuşmak saçma. Dediğim gibi olursa bana saçma gelir

Oda, öldürmek isterse ölür. Yaşayacaksa tek yolu Law'dır. Nereden kurşun aldığı önemli değil, Luffy'i ölümden çevirmiş biri kendisi.
Evet aynen öyle. Çünkü sadece onun yapabileceği şeyler söz konusu. Ve yine çünkü İeyasu'da Rosinante'yi gördüm. Law da bir şekilde söylediklerini duymuşsa eli kolu bağlı durmamıştır, durmaz.

Ama görüp görmemesi mesele. Ayrıca bu bölümde olanları gözönünde bulundurunca çok uçuk fikirler oluyor yine de.

He bunların hiçbiri önemli değil. Ben sadece İeyasu'nun kurtulmasını istiyorum. Nasıl olur, umrumda değil.
Aklinizda Yasu ölmedi fikrini verdiriyor ise bu bölüm amacına ulaşmamıştır.

Bölüm çok iyiydi benim gözümde. Ölüm 10 numara yapmıştı. Ölüm yok olasılığı ile iyiye olan oyumu kötüye atıyorum. Böyle saçma şeyi bölüm yapması için cidden ölmesi lazım.

Law usulünde öyle karışık ki kafam. Bir çok olasılık var. :oleyo2:

Ben de bunu sorguluyorum ve bana da kaos çıkarmanın Yasunun ölümünü boşa çıkaracağını düşündürtüyor. Yani sırf adamları şüphe etsin diye ise zaten adamları iplemediğini gösterdi bence. Kimsenin Orochiyi salladığını da sanmıyorum öyle.

Şu sayfada orta panele bak bakalım.

http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece/tr/94/942/page/13

Elinde o kağıtları tutan samurayların yüz ifadeleri seni sallamıyoruz Yasu mu diyor yoksa gözyaşları içinde ironik bir gülümsemeyle içlerinde isyan ateşi mi yanmaya başlıyor ? Samurayların tek eksiği lider. Sen bu adamlara bir lider ver; bak bakalım Yasu'yu sallıyorlar mıymış sallamıyorlar mıymış :rolleyes:

Bölüm çok iyiydi benim gözümde. Ölüm 10 numara yapmıştı. Ölüm yok olasılığı ile iyiye olan oyumu kötüye atıyorum. Böyle saçma şeyi bölüm yapması için cidden ölmesi lazım.
Aklıma verdiği fikir İeyasu kurtarılabilir. Oda isterse mümkündür. Bence sen de Oda'nın müdahalelerini bu kadar görmezden gelme. Zaten bu yüzden bu seri kendi içinde bu kadar çelişiyor ve saçmalıyor.

Komurasaki'ye de öldü dedik. Hatta o kesişten sonra mümkünatı yok yaşayamaz demiştim. Yaşadı. Bilmiyorum, belki de Yasu'nun gerçekten ölmesi gerekiyordur, bunun için beklemeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık