Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 942: Hakumai Daimyosu Shimotsuki Yasu'ie

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Verdiğim şukusunu, bölüm güzeldi. Arada böyle kendini feda edenler olmasa iyice panayıra dönecekti seri.

Kardeş mide bulandırıcı sen olmuşsun.
Sonu Sanji gibi olursa arc sonu gel beraber eleştirelim.
Şu ana kadar hep hikâyenin içindeydi tatmin edici bir şey yapmadı.
Sadece acılara tanıklık ediyor ama daha arc yeni başladı sakin ol.
Sanji'yede herkes planı vardır onu yapar bunu yapar diye çok dedi arc bitti saçma sapan birarc oluştu ondada E.oda suçlu.O durumu eleştiren biz değil.
Sanji napsın senaryo böyle. Yoksa Big Moma tek atardı

Merak etme, sonraki bölüm Orochi, Drake, Havkins ve çarmıhın altındaki ninja mezarda.
Biz ona 3 vakte kadar diyelim, garanti olsun :flaugh:
Belki yapar. Kılıç şuan nerde? yok
Yasu nerde? Öldü
Alabileceği maksimum kişi Sanjini savaştığı Page One ayarında biri olur. Küçük bir ihtimalde Jack.

Yasu herşeyi sıfırladı gelecek bölüm bir aksiyona girerse Yasunun yaptıklarını boşa çıkaracak daha kötü olur benim gözümde. Fazla umutlanmayın derim size

Belki yapar. Kılıç şuan nerde? yok
Yasu nerde? Öldü
Alabileceği maksimum kişi Sanjini savaştığı Page One ayarında biri olur. Küçük bir ihtimalde Jack.

Yasu herşeyi sıfırladı gelecek bölüm bir aksiyona girerse Yasunun yaptıklarını boşa çıkaracak daha kötü olur benim gözümde. Fazla umutlanmayın derim size
Diyosuuuuoooonnnn ? :) Ama büyük konuşuyosuuuoon. Benden demesi... Sonra DnS demedi deme :rolleyes::gamyon:

Orada halk varken Zoro ciddi bir vs.ye girer mi? Girmez. Önce Hiyori, Toko ve halkın güvenliğini düşünür. Düşünmeli. Sonra canı kimle vs. atmak istiyorsa atsın. :D

Hatta bence Yasu'nun cesedi bile öyle kalmamalı. Bizimkiler alıp mezarlığa gömmeli.
İdam alanında ne olur bilmem. Ama o kalabalığın olaysız dağılacağını zannetmiyorum. Yasu'nun o kadar seveni ve saygı duyan varken cesedi ve kanı yerde kalmaz. Şimdi olmazsa başka zaman uygun bir törenle yolcu edilir. O sıkıntı değil. Zoro halk arasında dövüşür mü ? Bilmem. Ama dövüşmemesi için halk bahane değil. İki kılıç tokuşturduktan sonra halk civciv gibi dağılır çünkü.

Hyori ve Toko'yu gördüklerinde ortalık karışacak zaten bana kalırsa.

İdam alanında ne olur bilmem. Ama o kalabalığın olaysız dağılacağını zannetmiyorum. Yasu'nun o kadar seveni ve saygı duyan varken cesedi ve kanı yerde kalmaz. Şimdi olmazsa başka zaman uygun bir törenle yolcu edilir. O sıkıntı değil. Zoro halk arasında dövüşür mü ? Bilmem. Ama dövüşmemesi için halk bahane değil. İki kılıç tokuşturduktan sonra halk civciv gibi dağılır çünkü.

Hyori ve Toko'yu gördüklerinde ortalık karışacak zaten bana kalırsa.
Yasunun ölme nedeni işareti ben yaydım diyip tutuklanan isyancıların serbest kalması.
Askerlerinin orochiye karşı güvenlerini zedeledi. Zoro savaşırsa anlamı mı kalır ?

Yasunun ölme nedeni işareti ben yaydım diyip tutuklanan isyancıların serbest kalması.
Askerlerinin orochiye karşı güvenlerini zedeledi. Zoro savaşırsa anlamı mı kalır ?
Toko ve Hiyori kabak gibi ortada. Bir ton asker, X-Drake ve Hawkins var.
Orochi'yi saymıyorum bile.
Önümüzdeki bölüm ortalık karışacak.
Ya bu kızlar fark edilecek ve karışacak.
Ya bu kızlar fark edilmeden birileri (muhtemelen Law) ortalığı karıştıracak ve kaçmalarına fırsat verecek.

He kaçacaklarsa niye o kadar yolu geldiler, sorusu var. O da işte Oda'nın derdi.

Toko ve Hiyori kabak gibi ortada. Bir ton asker, X-Drake ve Hawkins var.
Orochi'yi saymıyorum bile.
Önümüzdeki bölüm ortalık karışacak.
Ya bu kızlar fark edilecek ve karışacak.
Ya bu kızlar fark edilmeden birileri (muhtemelen Law) ortalığı karıştıracak ve kaçmalarına fırsat verecek.

He kaçacaklarsa niye o kadar yolu geldiler, sorusu var. O da işte Oda'nın derdi.
Ortalık karışacaksa isyan ifşa olmaya devam edecekse yasu niye öldü peki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık